Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Seniorzy HS robią kolejny krok |  Wiadomości, sport, praca

Seniorzy HS robią kolejny krok | Wiadomości, sport, praca

National Signing Day to dzień, na który uczniowie szkół średnich w całym kraju czekają z niecierpliwością każdego roku.

Siedzą przy stole w sali gimnastycznej w szkole średniej lub w niektórych przypadkach w lokalnej restauracji, a nawet przy kuchennym stole w domu rodzinnym i podpisują swój NLOI na przerywanej linii. Zapewniają sobie miejsce, w którym spędzą następne cztery lata swojego życia, uprawiając sport, w którym dorastali, ucząc się i uprawiając.

Środa nie była inna dla seniorów z Mahoning Valley, ponieważ wielu sportowców z całego obszaru wybrało miejsce, w którym będą kontynuować swoje sportowe i edukacyjne życie, a było wielu zasłużonych sportowców. Byłoby nawet kilku, którzy będą współpracować przez następne cztery lata.

Spośród miejscowych sportowców trzech zdecydowało się pozostać blisko domu i uczęszczać na Uniwersytet Stanowy w Youngstown. Agent Niles, Matthew Kelly, dołączy do duetu Lowellville, składającego się z Vinny’ego Ballone i Brady’ego Bunofsky’ego, gdy dołączą do programu piłkarskiego Penguins w przyszłym roku.

Kilka miesięcy po tym, jak pomógł Canfield Cardinals zdobyć pierwsze mistrzostwo stanu w historii szkoły, ofensywny liniowy AJ Murphy będzie kontynuował karierę koszykówki na Uniwersytecie Ashland. Dołączy do szerokiego odbiornika Brookfielda, Isaiaha Jonesa.

Ponofsky i Balon nie będą jedyną parą z liceum, która się spotyka, ponieważ Fyshawn Gurley i Phillip Spradelli, pochodzący z Christian Valley, będą kontynuować karierę piłkarską w Siena Heights, Tegan McCurdy i Michael Hochora z Pole będą grać w baseball w Penn State Shenandoah, Niles Avalina Aurelio i Breonna Bash zagrają w futbol uniwersytecki. Bethany i Hunter Newell oraz Jake Starkey z South Ring kontynuują karierę zapaśniczą w Mount Union.

Porozmawiaj o tym, jak uczynić ten wielki dzień jeszcze bardziej wyjątkowym.

Niektóre inne duże transakcje w okolicy obejmowały podpisanie umowy Connora Heatera z Brookfield z Navy Football, podczas gdy kolega z drużyny i piłkarz roku Trumbull County, Donovan Pawlowski, grał w piłkę nożną w Mount Union.

READ  Wiadomości wojenne między Ukrainą a Rosją na żywo: Kijów mówi, że „zdecydowanie jest miejsce na kompromis” w rozmowach ze wzmianką o ustępstwach NATO – ale Putin podaje bardziej ponure informacje; Blair: Zachód nie powinien wykluczać interwencji wojskowej

Po kontuzji kończącej sezon w połowie jesieni, Nick Bengala z Gerrarda będzie miał szansę kontynuować karierę piłkarską, podpisując kontrakt z Pikeville University.

Jaden Ealy Fitch z Austintown (piłka nożna St. Francis), Josh Fitzgerald (piłka nożna Sacred Heart) i Jameel James (piłka nożna Fordham) również podpisali narodowe listy intencyjne.

Ben Chaney, ofensywny liniowy Hubbarda, również pojedzie do West Point.

Wraz z możliwością wyboru kolejnego domu, Narodowy Dzień Podpisywania jest okazją dla najlepszych sportowców ze szkół średnich, aby spojrzeć wstecz na to, co osiągnęli w trakcie swojej kariery w szkole średniej, a większość z tej grupy wywarła trwałe wrażenie na Tribune-Chronicle i sztab sportowy Vindicators.

Od Ballone i Bunofsky’ego prowadzących Lowellville do niepokonanego sezonu zeszłej jesieni na kortach, po Jake’a Starkeya i Huntera Newella pomagających zapaśnikom Raiders w zdobyciu mistrzostwa tag team. Był też Alec Gerzeb ze Struthers, który poświęcił się grze w piłkę nożną Walsh i umieścił swoje imię na mapie dzięki znakomitemu sezonowi seniorskiemu w zeszłym roku, kiedy poprowadził Wildcats do specjalnego roku.

Było tak wiele wspomnień stworzonych przez wspaniałych sportowców z całej Doliny Mahoning, a my w Tribune Chronicle i Vindicator chcemy życzyć im powodzenia w ich przyszłych staraniach na poziomie kolegialnym.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej