Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowy wyciek Apple ujawnia szokujący projekt iPhone’a 15

Aktualizacja z 30.01 poniżej. Ten post został pierwotnie opublikowany 28 stycznia

Apple zszokowało fanów iPhone’a w zeszłym roku stopniem zróżnicowania modeli iPhone 14 i iPhone 14 Pro. Teraz nowy wyciek ujawnił, że różnica między nimi będzie się powiększać tylko w przypadku iPhone’a 15.

Współpracuj z Apple Laker Nieznany 21MacRumors ma to otwarty Wiele różnic w specyfikacjach i wyglądzie między modelami iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Pro, w tym informacje pochodzące z wewnętrznych dokumentów Apple, które wyciekły. Unknownz21 ma świetne osiągnięcia, raz otrzymał wczesną wersję iOS 14 miesięcy przed premierą.

Najnowsze informacje, które wyciekły, raczej nie przypadną do gustu nabywcom iPhone’ów z ograniczonym budżetem. MacRumors twierdzi, że dokumenty, które uzyskał „potwierdzają”, że nowy chipset Apple 3 nm A17 będzie dostępny wyłącznie dla modeli iPhone 15 Pro, a także przeprojektowana obudowa z Przyciski zasilania i głośności są w stanie stałym. Nawet łączność z telefonami będzie inna, z Wi-Fi 6E dedykowanym profesjonalistom – coś Poprzednie wycieki nie zostały zidentyfikowane.

Jeśli chodzi o ten ostatni punkt, ze względu na jego bezprecedensowy charakter (na przykład wszystkie modele iPhone’a 14 korzystają z Wi-Fi 6), Unknownz21 udostępnił dokumenty publicznie. Zostało to również nazwane „wierzchołkiem góry lodowej”, z dodatkowymi wyciekami, w tym pełnymi obrazami, po fazie EVT (Engineering Verification Test), która rozpoczyna się w marcu.

Biorąc pod uwagę, że wiele przecieków już nam powiedziało, że modele iPhone’a 15 Pro będą ponownie wyposażone w doskonałe aparaty i ekskluzywne wyświetlacze ProMotion, prawie nigdzie iPhone 15 i iPhone 15 Plus nie dorównają ich droższemu rodzeństwu.

Aktualizacja 01/30: Ujawniono więcej wiadomości na temat planów Apple dotyczących iPhone’a 2023, a raczej tego, co się już nie dzieje. Znany analityk Ming-Chi Kuo zrewidował swoje przewidywania, że ​​składany iPhone pojawi się w 2023 roku, Wspomniany że Apple zamiast tego skupiło się na składanym iPadzie.

Kuo mówi, że Apple tworzy składanego iPada z podstawką z włókna węglowego, dzięki czemu byłby lżejszy i trwalszy. Zdradził nawet, że Apple ma dostawcę tej części, firmę Anje Technology. Kuo twierdzi, że bardziej prawdopodobne jest wydanie w 2024 r., ale jest „pozytywny” co do tego przedziału czasowego i zdolności urządzenia do „zwiększania dostaw i ulepszania asortymentu produktów”.

Mark Gorman, dawniej Bloomberg wspomniany Apple pracuje nad projektem iPada z klapką, w którym dolna połowa składanego iPada pełni jednocześnie funkcję klawiatury podczas pisania. Gorman przewidział, że premiera nastąpi dopiero w 2026 roku, co postawi dwóch zawodników wagi ciężkiej w opozycji. Fani Apple mają nadzieję, że Kuo ma rację.

Apple podejmuje tutaj duże ryzyko. Sprzedaż iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Plus To było rozczarowujące, gdzie kupujący decydują się na rozłożenie wyższych kosztów modeli Pro na umowy z przewoźnikami, aby uzyskać wyraźne korzyści, jakie przynoszą. Poszerzenie tej luki raczej nie wpłynie na wzrost sprzedaży iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Plus.

Według przecieków rozwiązaniem Apple jest klasyczna strategia kija i marchewki. Twierdzi się, że Apple wprowadzi projekt Dynamic Island do standardowych modeli. kij Wzrost cen iPhone’a 15 Pro. Czy hazard się opłaci, czas pokaże.

Więcej o Forbesie

Więcej z ForbesaNowy wyciek Apple dodaje obawy o cenę iPhone’a 15

READ  Overwatch 2 wciąż jest na zmianie, ale Blizzard musi pójść na „pewne kompromisy”