Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Xbox, Nintendo dołączają do Sony w pomijaniu E3

Właściciele platform, Microsoft i Nintendo, nie będą musieli wchodzić E3 2023 Zobacz słowo według nowego raportu z IGN. Dołączenie do Sony – które nie uczestniczyło w konwencji od 2018 roku – rodzi więcej pytań o to, jak będzie wyglądać program. Reedpop przejmuje kontrolę z imprezy. Nie wyklucza to, że trzy firmy będą organizować wydarzenia transmitowane na żywo mniej więcej w tym samym czasie, co E3, ale wygląda na to, że tytułów własnych nie będzie można odtwarzać podczas prezentacji E3.

Microsoft potwierdził już, że będzie gospodarzem programu latem, a Nintendo Direct prawdopodobnie będzie musiało ujawnić więcej tytułów na Switcha. Sony może mieć plik stan gry W rękawie na czerwiec, a nawet duże Pokaz PlayStation. Żadne z tych wydarzeń nie musi być obecne na E3 samo w sobie, więc decyzja o nieuczestniczeniu wpływa bardziej niż cokolwiek innego na wiarygodność programu i tych, którzy faktycznie go odwiedzają.

W zeszłym roku Jeff Kelly Prowadziła mini-alternatywę dla E3 W postaci okolicznych dni prasowych Gra Letniego Festiwalu Znaki towarowe. Te gry powrócą w tym roku, więc ciekawe będzie, czy Sony, Microsoft lub Nintendo mają tam swoje gry.

W zeszłym roku Reedpop mówił o Pragnienie „przywrócenia tradycyjnego tygodnia E3”. Jednak bez trzech głównych posiadaczy platform na pokładzie już teraz wydaje się to trudnym zadaniem, które stało się jeszcze trudniejsze.

READ  Straszny horror Marta nie żyje ocenzurowana na PS5 i PS4