Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Najwyższe wyniki kobiet MVCC w rozgrywkach play-off Dystryktu Trzeciego

HERKIMER – Zwycięstwa nad Herkimer College i Genesee Community College w ostatnich dniach sezonu zasadniczego pomogły kobietom z Mohawk Valley Community College zdobyć w klasyfikacji generalnej pierwsze miejsce w playoffach piłki nożnej kobiet NJCAA Division III, które rozpoczynają się w sobotę od jednego meczu subregionalnego.

Region III po raz kolejny otrzymuje dwie oferty na mistrzostwa kraju, a play-offy będą rozgrywane w osobnych drabinkach. Mohawk Valley Falcons znajduje się na szczycie pięciodrużynowej listy Strefy III-A, podczas gdy Genesee, rozstawiony na drugim miejscu, znajduje się na szczycie czterodrużynowego pola w Strefie III-B. Obaj mistrzowie zostaną ukoronowani na stadionie Herkimer 30 października.

Mohawk Valley (11-1-0), czwarte rozstawienie w stanie przed środowym zwycięstwem 4-2 nad trzecim rozstawionym Genesee, rozgrywa swój półfinał u siebie we wtorek przeciwko zwycięzcy sobotniego meczu subregionalnego w Troi pomiędzy Jeffersonem i społecznością Hudson Valley Kolegia. Ostatni półfinał Dystryktu III-A zmaga się z SUNY-Broome w Niagara Community College.

Hawks zdobyli mistrzostwo regionu na wiosnę, a absolwent Central Valley Academy, Riley Rich, został w tym roku trzecim graczem roku w regionie i liderem strzelania bramek NJCAA z 32 w 12 meczach.

jeszcze:Rich pomaga MVCC Football Club zdobyć mistrzostwo przeciwko Herkimer

jeszcze:Miejscowi zawodnicy licealni grają na boisku podczas Turnieju Piłki Nożnej Kobiet NJCAA