Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

William S. Prejsnar 1945-2021 | Wiadomości, sport, praca

Niels – William S. “Projekt prawniczy” 76-letni Brigsnar z Niles, dawniej z Cortland, zmarł niespodziewanie w środę 20 października 2021 r. w izbie przyjęć w Sharon Regional Medical Center w Sharon w Pensylwanii po zatrzymaniu akcji serca w Brookfield Diner.

Bell urodził się 7 sierpnia 1945 roku w New Castle w Pensylwanii jako syn zmarłego Józefa i Marie Sijelka Prejsnar i ukończył Union High School.

Bell, weteran marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych, pracował w Youngstown Sheet & Tube i innych hutach stali w dolinie Mahoning. Bell przeszedł na emeryturę jako elektryk w Arcelor Mittal, dawniej LTV Steel, po ponad 40 latach pracy w branży.

Bell był członkiem i byłym prezydentem komórki 1375 United Steel Workers w Warren, członkiem Loyal Order of Moose Lodge 186 w Warren i członkiem Klubu K Pulaski of New Castle w Pensylwanii. Bell uczęszczał do kościoła rzymskokatolickiego św. Roberta Bellarmina w Cortland.

Bell przeżył jego była żona Patricia A. Metzlera, którego poślubił 22 czerwca 2002 r.; syn, Mark J. (Cheryl) Brigsnar z Bristow w Wirginii; dwaj wnukowie, Brandon i Alexander Brigsnar; Brat Stefan A. Brijsnar z miasta Polska; szwagierki Helen Brijsnar z New Castle w Pensylwanii i Kathleen Johnson z Warren; I przez wiele siostrzenic i siostrzeńców.

Oprócz rodziców, Bell był poprzedzony śmiercią przez dwóch braci, Edwarda i Johna Brigsnara.

Przyjaciele zostaną powitani przez rodzinę w poniedziałek 25 października 2021 r. w godzinach 10-11 w kościele rzymskokatolickim św. Roberta Bellarmina.

Chrześcijańska msza pogrzebowa z ks. Koncert Carla Kischa, który odbędzie się w poniedziałek o godz. 11.00 w kaplicy.

Grave pojawi się z pełnymi honorami wojskowymi w Meadow Brook Memorial Park w Champion.

Zamiast kwiatów rodzina prosi, aby darowizny na pamiątkę przybrały formę darowizn w imieniu Bella na rzecz kościoła rzymskokatolickiego św. Roberta Bellarmine’a, 4659 Niles Cortland Road, Cortland, OH 44410, lub organizacji charytatywnej wybranej przez darczyńcę .

READ  Białoruski sportowiec pojedzie do Polski po odmowie nakazu powrotu do ojczyzny

Opieka i profesjonalne usługi są zlecane przez Staton-Borowski Funeral Home, 962 North Road NE, Warren, OH 44483, 330-394-6200. Oddany służbie Twoim bliskim. Ten nekrolog można obejrzeć i przesłać kondolencje na www.statonborowskifuneralhome.com.

(uwaga specjalna)