Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nadchodzące gry i akcesoria Nintendo Switch na kwiecień i maj 2023 r

Nadchodzące gry i akcesoria Nintendo Switch na kwiecień i maj 2023 r

Kolejny miesiąc oznacza, że ​​jesteśmy o kolejny miesiąc bliżej zdobycia The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. ciśnienie! To i wiele innych ekscytujących tytułów będzie w drodze w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Poniżej, byliśmy zajęci kompilacją naszej zwykłej kolekcji gier, które trafią do sprzedaży detalicznej w nadchodzących tygodniach, w tym kilku wybranych przez nas najważniejszych gier, a także wielu innych gier i akcesoriów, które zostaną wprowadzone wkrótce. Przeglądaj i zobacz, czy coś wpadło Ci w oko!

Należy pamiętać, że niektóre zewnętrzne linki na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli je klikniesz i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent od sprzedaży. Przeczytaj Ujawnienie FTC, aby uzyskać więcej informacji.

Już wkrótce pojawi się nowa gra dla fanów gry Minecraft — Minecraft Legends zadebiutuje 18 kwietnia.

Gra jest strategią akcji opracowaną przez Mojang Studios, która zabierze Cię na nową misję ratowania świata przed drapieżnymi świniami. Będziesz musiał zaplanować swoją strategię, a następnie zmierzyć się ze świniami w bitwie, zdobywając ich bazy w ciągu dnia i broniąc sojuszników po zmroku. Bujne biomy pełne skarbów i niebezpieczeństw są obiecane w tym miejscu – a teraz tylko od Ciebie zależy, czy udasz się i ocalisz świat.

Edycja Deluxe Minecraft Legends

Po roku oczekiwania odrodzenie gry Switch Advance Wars jest tuż za rogiem.

Re-Boot Camp to remake zarówno Advance Wars, jak i Advance Wars 2: Black Hole Rising, które po raz pierwszy zostały uruchomione na starym, dobrym Game Boy Advance. Jeśli jeszcze tego nie próbowałeś, gracze dowodzą armią w strategicznej walce turowej jako taktyk armii Pomarańczowej Gwiazdy. Twoja wiedza jest potrzebna, gdy przemieszczasz jednostki lądowe, powietrzne i morskie po polu bitwy, pokonujesz wrogie oddziały i zdobywasz miasta i bazy, aby zapewnić sobie zwycięstwo i utrzymać pokój.

READ  Sony potwierdza, że ​​Horizon Forbidden West będzie teraz oferować bezpłatną aktualizację PS4 do PS5

Więcej opcji zamówienia w przedsprzedaży jest dostępnych tutaj.

Advance Wars 1 + 2: Re-Boot Camp
Obóz restartu Advance Wars 1 i 2

Premiera w Europie 16 maja

Trinity Trigger to ekscytująca nowa gra RPG zmierzająca na Switcha, stworzona przez zespół weteranów branży, którzy wspólnie pracowali nad nią mana seria, PokemonyI ksenoostrze w przeszłości.

Z „nowoczesnym naciskiem na szybką, konfigurowalną walkę”, gracze wcielają się w Cyana, młodego mężczyznę obarczonego boskim płaszczem Wojownika Chaosu. Wyruszy na wielką przygodę, aby ocalić świat wraz ze swoimi towarzyszami Elise i Zantes; Wszystkim trzem towarzyszą stwory znane jako Triggery, które mogą przekształcić się w osiem rodzajów broni, a gracze mogą swobodnie przełączać się między trzema postaciami, aby wdrażać różne strategie. Wersja dnia pierwszego wygląda szczególnie smakowicie:

Otóż ​​to. Największy.

Po ponad sześciu latach, odkąd Breath of the Wild podbiło świat, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom przynosi kontynuację, na którą wszyscy czekaliśmy. Wciąż dużo się uczymy o tej grze – chociaż ostatnie nagranie z rozgrywki, które udostępnił Eiji Aonuma, trochę nas drażniło – ale zebraliśmy tutaj wszystko, co wiemy do tej pory, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

Dla tych z Was, którzy już wiedzą, że chcą zamówić w przedsprzedaży, mamy coś dla Was:

The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears
Zelda: Tears of the Kingdom + notatnik + pakiet Medalor's Medal

Więcej opcji zamówienia w przedsprzedaży jest dostępnych tutaj. Możesz także zamówić w przedsprzedaży nową konsolę Zelda Switch OLED.

Ekscytująca okazja dla fanów gier LEGO, LEGO 2K Drive to zupełnie nowa przygoda LEGO z otwartym światem, w której gracze mogą „ścigać się w dowolnym miejscu, bawić się z każdym, budować kolejki swoich marzeń i pokonywać zespół zwariowanych rywali wyścigowych za upragniony Niebiański Puchar!”

W grze zasiądziesz za kierownicą zmieniających się pojazdów, które dają swobodę płynnej jazdy po torach wyścigowych, nierównym terenie i otwartych wodach. Jest tryb fabularny, wyścigi dla jednego gracza, turnieje Cup Series, a nawet kilka minigier, w których można utknąć. Premiera gry 19 maja, a zamówienia przedpremierowe są już otwarte:

Silnik LEGO 2K

Więcej nadchodzących gier Switch na kwiecień i maj 2023 r

Oprócz gier przedstawionych powyżej, istnieje wiele gier na konsolę Switch dostępnych w sprzedaży detalicznej, które mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie w nadchodzących tygodniach…

READ  PSA: Sklepy internetowe Wii U i 3DS są jutro zamknięte

Nowe akcesoria do Twojego Switcha

Wreszcie, poniżej znajdziesz wybór akcesoriów, które wkrótce będą dostępne dla Switcha, a także przewodniki dla kupujących Switch, jeśli szukasz czegoś konkretnego.

Pamiętaj, że Ty też możesz Kup kredyty i gry Switch eShop w sklepie Nintendo Life Store. Zakupy dokonane w naszym sklepie pomagają w obsłudze serwisu, za co z góry dziękujemy!