Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mapa drogowa ARK Survival Evolved – data premiery, informacje i więcej

Mapa drogowa ARK Survival Evolved – data premiery, informacje i więcej

Wysłano: 31 marca 2023, 09:19

Oto miarka na temat nadchodzącej mapy drogowej ARK Survival Evolved.

REMINDER - Today's the day. Stay tuned for plenty more news from Studio Wildcard later on!

Fani czekali na wieści o kontynuacji Ark: Survival Evolved, odkąd gra została wydana w 2015 roku, a twórcy Wildcard w końcu przekazali fanom wiadomości o ARK 2 i mapie drogowej ARK: The Animated Series 2023. Mapa drogowa zostanie opublikowana już wkrótce, a fani mogą spodziewać się wielu nowych informacji na temat nadchodzącej gry i serialu animowanego.

W tym artykule przeprowadzimy Cię przez wszystko, co musisz wiedzieć o planie działania ARK 2023, w tym o tym, kiedy zostanie wydany i jaka zawartość prawdopodobnie zostanie uwzględniona.

Data premiery mapy drogowej ARK Survival

Data premiery Arki 2
Plan działania ARK 2023 zostanie opublikowany 31 marca 2023 r. (Zdjęcie: Wildcard Games)

Według Jeremy’ego Stieglitza, współzałożyciela Wildcard, na Twitterze, mapa drogowa ARK Survival Evolved zostanie wydana w 31 marca 2023 r – aby fani nie musieli już dłużej czekać.

Czas opublikować ewoluującą mapę drogową przetrwania ARK

Chociaż twórcy nie podali dokładnej daty premiery mapy drogowej ARK 2023, to prawdopodobnie zostanie ona opublikowana. Północ / 1 w nocy GMT.

Zawartość zaawansowanej mapy drogowej ARK Survival

Mapa drogowa ARK 2 Survival Evolved
Plan działania będzie zawierał informacje o nadchodzących nowych treściach dla ARK 2 i ARK: The Animated Series. (Zdjęcie: gry z dziką kartą)

Mapa drogowa ARK 2023 została ogłoszona w lutym i od tego czasu fani mają nadzieję na wiadomości. W planie najprawdopodobniej zobaczymy aktualizacje zawartości oraz informacje o ARK 2 i serii anime ARK. Możemy również zobaczyć aktualizacje ARK Survival Evolved (2015) lub dodatkową zawartość.

ARK: serial animowany

Serial animowany ARK miał pierwotnie ukazać się w 2022 roku, zanim opóźnienia cofnęły to; Jest prawdopodobne, że w mapie drogowej zobaczymy nową datę premiery ARK: The Animated Series na 2023 rok. Prawdopodobnie otrzymamy również nowy zwiastun, który utrzyma fanów w napięciu do czasu ostatecznego wydania serii.

READ  Knights of the Old Republic 2 przywrócony modyfikator zawartości mówi, że „Aspyr nie zrobił nic złego”, usuwając DLC

ARK2

Podobnie jak ARK: The Animated Series, kontynuacja ARK, ARK 2, została przesunięta na datę premiery 2023 r. po tym, jak pierwotnie planowano ją wydać na 2022 r. Mapa drogowa bez wątpienia pokaże datę premiery ARK 2, a także daty potencjalnych beta testy lub testy techniczne.

Mapa drogowa ARK 2023 będzie dostępna dla wszystkich za kilka dni, więc jeśli jesteś podekscytowany nowościami ARK, nie będziesz musiał dłużej czekać, aby ją zdobyć. W harmonogramie ARK 2023 możemy spodziewać się wiadomości o ARK 2, ARK: The Animated Series, ARK Survival Evolved i nadchodzących datach premiery.

Przez Cole’a Bodaniego

Cole jest pisarzem dla GINX Esports TV z siedzibą w USA. Jest miłośnikiem horrorów, a zwłaszcza starych horrorów, takich jak Silent Hill i Resident Evil. Można go również znaleźć piszącego o Dead by Daylight i wielu innych grach. Poza pisaniem dla GINX, Cole uwielbia gotować i swoje dwa koty. Możesz skontaktować się z Cole’em, aby uzyskać oferty [email protected]