Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sky rachunki idą w górę dzisiaj!  Istnieje tani sposób na uzyskanie telewizora za pomocą anteny

Sky rachunki idą w górę dzisiaj! Istnieje tani sposób na uzyskanie telewizora za pomocą anteny

Jeśli jesteś na Sky, prawie na pewno będziesz płacić więcej od dzisiaj, 1 kwietnia. Firma ogłosiła, że ​​w zeszłym miesiącu podniosła ceny, a większość użytkowników zauważyła wzrost o około 8,1 procent. Ze względu na sposób, w jaki Sky zwiększa koszty, każdy użytkownik odczuje inną kwotę dodaną do miesięcznych wydatków.

To dużo pieniędzy do zapłacenia za jednym razem, ale po podłączeniu urządzenia nie poniesiesz żadnych dodatkowych opłat. Biorąc pod uwagę, że średni rachunek za telewizję Sky TV wynosi około 35–40 GBP miesięcznie, znaczne oszczędności nie potrwają długo.

Dla tych, którzy nie wiedzą, Freesat wykorzystuje wszelkie istniejące anteny satelitarne zakopane w ścianach domów, aby dostarczać setki kanałów do telewizorów bez płacenia żadnych opłat abonamentowych.

Freesat oferuje ponad 170 kanałów, w tym BBC, ITV, Channel 4 i inne usługi, takie jak Dave, Sky Arts, Quest i Great! telewizja.

Oczywiście nie otrzymasz usług premium, takich jak Sky Sports, Cinema czy Sky Atlantic, ale jeśli możesz żyć bez tych treści, zmniejszy to Twoje miesięczne wydatki.

Dostępny za pośrednictwem Freesat, nowy dekoder wyposażony jest w dysk twardy o pojemności 500 GB, który może przechowywać około 125 godzin treści. Jest również kompatybilny z 4K do oglądania Ultra HD, a nawet możesz nagrywać cztery programy jednocześnie.

Jeśli ktoś zacznie rozmawiać w ważnym momencie Twojego ulubionego programu telewizyjnego, urządzenie może wstrzymywać i przewijać telewizję na żywo, a także zapewnia pełny dostęp do najpopularniejszych usług na żądanie.

Nie, nie jest tak wszechstronny jak Sky i tak, będziesz musiał od razu wydać 200 funtów, ale w ciągu następnych 12 miesięcy można dokonać znacznych oszczędności, rozważając zmianę.