Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pośrednicy w handlu nieruchomościami nastawiają się na Xenoblade Chronicles 3 Special Edition

Pośrednicy w handlu nieruchomościami nastawiają się na Xenoblade Chronicles 3 Special Edition

Zdjęcie: Nintendo

Wygląda na to, że spekulanci nie tracili czasu na zakup specjalnego wydania Kroniki Xenoostrza 3 Dla przełącznika Nintendo.

Niedługo po tym Przedmiot opublikowany w amerykańskim My Nintendo Store (Po raz drugi) w witrynach takich jak eBay zaczęły pojawiać się nowe aukcje z prośbą o podwojenie ceny i jeszcze wyższe kwoty. Oto kilka z nich:

Xenoblade Chronicles 3 Zamów w przedsprzedaży
Zdjęcie: przez eBay

Użytkownicy Nintendo Store w Stanach Zjednoczonych do tej pory zgłaszali mieszane wyniki, jeśli chodzi o zabezpieczenie przedsprzedaży Xenoblade 3.

Niektórzy mieli ciągłe problemy z witryną i wydaje się, że je przegapili, podczas gdy inni mieli szczęście, że otrzymali zamówienie po niewiarygodnie długim czasie oczekiwania. Obowiązywał limit jednej edycji specjalnej na osobę. Oto reakcja w mediach społecznościowych:

W innych częściach świata Zdobądź kopię Xenoblade Chronicles 3 Special / Collector’s Edition Wygląda na to, że było trochę łatwiej. Witryny takie jak Australia oferują już bardziej niesamowitą wersję fizyczną, ale nastąpi niewielkie opóźnienie w wysyłce. A w Japonii wydaje się, że Nintendo pozostawia otwarte zamówienia w przedsprzedaży i wyprodukuje tyle sztuk, ile potrzeba.

W tym momencie nie jest jasne, czy Nintendo of America wprowadzi kolejną rundę zamówień przedpremierowych na specjalne edycje dostępne dla tych, którzy przegapili, ale jeśli coś usłyszymy, z pewnością damy wam znać. Czy udało ci się wreszcie zdobyć Xenoblade Chronicles 3 Special Edition/Collector’s Edition? Powiedz nam poniżej.

READ  Czas trwania kampanii „Call of Duty: MW3” wynosi od 3 do 5 godzin?