Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Boshi potwierdził, że jest nowym uczestnikiem Mario Kart Tour

aktualizować [Fri 31st Mar, 2023 09:45 BST]: Poochy został oficjalnie potwierdzony jako zupełnie nowy zawodnik Mario Kart Tour.

W zupełnie nowym zwiastunie promującym trasę koncertową Yoshiego widzieliśmy jego lojalnego popowego kumpla w akcji na nowym polu Yoshi Island. I Pustynia Yoshi z Mario Kart: Super Circuit GBA.

Poochy prawdopodobnie walczy o wejście do Mario Kart 8 Deluxe, tak? Może. Może nie. Przeczytaj naszą oryginalną historię dla wszystkich spekulacji…


Oryginalny artykuł [Thu 30th Mar, 2023 09:45 BST]: Mario Kart Tour ujawniło, że Yoshi’s Island – nowy tor dodany do Mario Kart 8 Deluxe w fali 4 przepustki Booster Course Pass – dołączy do mobilnej gry wyścigowej. Ale coś innego przykuło uwagę ludzi.

Na nowym zdjęciu toru, tuż za tubą, ledwo widać jeźdźca wagonu. Powiększ jednak, a uzyskasz nieco lepsze zdjęcie, jeśli jest rozmazane, zobacz, kto to może być. A oto Bushi jadący gokartem.

Fani są, co zrozumiałe, podekscytowani — wiele statystów w serialu to często alternatywne kostiumy dla postaci. Ale Poochy będzie zupełnie nowym, a także będzie jego debiutem w Mario Kart. Dołączenie do Yoshi’s Island ma sens dla psiaka, ponieważ po raz pierwszy pojawił się w Super Mario World 2: Yoshi’s Island.

Oczywiście jest jeszcze druga strona tego: jeśli ten Poochy jest naprawdę grywalny, czy pojawi się w Mario Kart 8 Deluxe? Wiemy już, że w ramach Booster Course Pass dodano pięć kolejnych postaci, a Birdo został wprowadzony wraz z Wave 4 wraz z Yoshi’s Island. ożenić się Miłość Aby zobaczyć, jak Poochy staje się grywalny.

Jedyne, co wiemy o pustych miejscach w grze Mario Kart 8 Deluxe, to to, że zostaną one wypełnione „powracającymi postaciami”, co prawdopodobnie oznacza, że ​​Nintendo będzie przekopywać się przez archiwa Mario Kart. Czy to oznacza, że ​​do trasy dołączą też nowe postacie? Będziemy musieli poczekać i zobaczyć.

READ  Nadchodzący wyciek z wkładek dousznych 1000XM4 firmy Sony ujawnia zupełnie nowy projekt

Myślisz, że Poochie szczeka sobie drogę do Mario Kart Tour? Czy chciałbyś zobaczyć go ścigającego się w MK8D? Daj nam znać.