Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Na razie wszystko wiadomo o oficjalnych zwiastunach

Słynne przecieki GTA 6 we wrześniu 2022 roku zszokowały branżę gier, ponieważ Rockstar Games nie miało innego wyjścia, jak tylko je potwierdzić, ujawniając w ten sposób swój najbardziej ambitny projekt do tej pory. Ale to nie powstrzymało studia gier przed drażnieniem nadchodzącej gry najnowszymi tytułami. Należy zauważyć, że Rockstar nigdy nie stwierdził wprost, że są to zwiastuny Grand Theft Auto 6.

Jednak znany informator i informator gier, Gaming Detective (Twitter: @that1detectiv3), udostępnił kilka zdjęć i twierdził, że twórcy celowo umieścili je jako zwiastun nadchodzącej gry.

Ten artykuł zawiera listę wszystkich gier GTA 6, które Rockstar Games rzekomo wydało do tej pory.

Uwaga: Fragmenty tego artykułu są subiektywne i odzwierciedlają jedynie opinie autora.


Insider udostępnia kilka przecieków GTA 6 Vice City, rzekomo dokuczanych przez Rockstar Games

Każdy oficjalny teaser do GTA 6 Rockstar dał nam do tej pory:

– Panoramę Florydy lub Ameryki Południowej na koszuli taksówki
– Miami Helicopter w świątecznym filmie
– Przeprojektowane logo eColi (widoczne we wrześniowych przeciekach)
– Mule Vice Metro City w barwach
– Malowanie Vice City of Mambas

7 kwietnia 2023 r. Gaming Detective udostępnił wątek na Twitterze omawiający przypadki, w których Rockstar Games rzekomo zdenerwowało Grand Theft Auto 6 i powiązane z nim komponenty. Według osoby poufnej, studio gier dokucza im od 2021 roku, wraz z wydaniem GTA Trilogy Definitive Edition.

Oto teasery, które Rockstar dostarczył do tej pory, według wtajemniczonych:

koszula taksówkarza

Downtown Cab Co. Koszula Revere Collar z panoramą Vice City (zdjęcie z Twittera/@that1detectiv3)

Gaming Detective stwierdził, że Down Town Co. Collar Revere ma wyjątkowy horyzont, w przeciwieństwie do żadnej z istniejących gier. Spekulowali, że może to być panorama Florydy lub Ameryki Południowej, które podobno mają znaleźć się na mapie GTA 6.


Helikopter Miami

Miami Chopper drażni się w świątecznym wideo promocyjnym Rockstar (zdjęcie z Twittera/@that1detectiv3)

23 grudnia 2022 roku Rockstar Games opublikowało film promocyjny z okazji święta, w którym rzekomo zmiksowali model helikoptera, który przypominał prawdziwe helikoptery policyjne używane w Miami. Według Gaming Detective mapa Vice City znajduje się w Miami, a to dokładny zwiastun ze studia.

Inne zwiastuny obejmują przeprojektowane logo eCola dla Hotring Everon, barwy Vice City Metro Mule i barwy Vice City Mambas w Grand Theft Auto Online. Według wtajemniczonych przedmioty te były widoczne w przeciekach GTA 6 i mogą zostać uwzględnione w nadchodzącej grze.


Zapomniałeś dodać:

– Zrzut ekranu z gry przedstawiający dom z GTA 6 znaleziony w GTA Trilogy w 2021 roku
– Billboard „Do zobaczenia wkrótce” w GTA 3 DE z różowymi i niebieskimi literami oraz samolotem odlatującym z Los Santos. Ten billboard był pierwotnie używany do nękania Vice City w 2001 roku.

W innym tweecie Gaming Detective udostępnił kilka zwiastunów z ich zremasterowanej trylogii. Pierwszy obraz to obraz domu w grze San Andreas Definitive Edition. Według nich konstrukcja przypomina domy w stylu Miami i prawdopodobnie będzie uciążliwa dla następnego adresu.

Drugi obraz pochodzi z GTA 3 Definitive Edition, gdzie billboard zatytułowany „Do zobaczenia wkrótce” przedstawia samolot opuszczający Los Santos. Według informatora słowo „wkrótce” jest napisane w kolorze różowym i niebieskim, co nadaje mu klimat Vice City.

Co więcej, w oryginalnej grze ten sam billboard był używany do drażnienia Grand Theft Auto: Vice City przed jego wydaniem.


Chociaż może się to wydawać zbiegiem okoliczności, biorąc pod uwagę wycieki GTA 6 we wrześniu 2022 r., wszystkie zwiastuny wyraźnie mają związek. Przecieki ujawniły, że następna gra osadzona jest w Vice City, a wszystkie teasery udostępnione przez Gaming Detective dotyczą kilku elementów z tej lokacji.

Dane te opierają się jednak na przeciekach i spekulacjach, w związku z czym mogą ulec zmianie. Czytelnicy powinni śledzić oficjalne wiadomości Rockstar w celu uzyskania wszelkich potwierdzonych informacji na temat nadchodzącej gry.

READ  Reklama HD Remaster Soldiers dla Xbox Live Arcade Hit Toy Soldiers do zmiany