Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oto cele Sekretnego Triumfu Zmierzchu w Destiny 2 dla Zaginionej Pamiątki

Oto cele Sekretnego Triumfu Zmierzchu w Destiny 2 dla Zaginionej Pamiątki

Destiny 2 zapoczątkowało Festiwal Utraconych i zaraz po jego uruchomieniu gracze zauważyli, że nadeszło nowe zwycięstwo pełne znaków zapytania w związku z zdobyciem pierwszej kopii Zaginionej Pamiątki z wydarzenia, nowego shadera w czarnej obudowie, który jest tak dobry, samo w sobie budzi pewne kontrowersje. Ale o tym później.

Ponieważ jest to społeczność Destiny, czy to poprzez eksplorację danych, czy dedukcję, cele te zostały już znalezione i Bóg jeden wie, że nigdy nie odkryłbyś ich sam, więc może powinieneś posłuchać poniższych instrukcji.

Cel 1 – Zagadka polega na tym, aby ukończyć atak Upadłej SZABLI z wyposażoną maską Clovis Bray i tak, możesz po prostu wystrzelić ją ręcznie.

Cel 2 – Tutaj 100 to 100/100 zabójstw w Neomunie przy użyciu nowej maski Nimbus. Może tylko tak cię widzę Może Dowiedz się losowo.

Cel 3 (Nawiasem mówiąc, można to zrobić w dowolnej kolejności) – Musisz wykonać 25 zabójstw w Legendarnych Nawiedzonych Sektorach, mając na sobie Maskę Dręczyciela. Mahera.

Dzięki temu otrzymasz pierwszą kopię Lost Memento, czarnej pamiątki dostępnej wyłącznie podczas festiwalu, którą można zastosować do broni rzemieślniczej, takiej jak Trials, Gamebit i innych broni, które pojawiły się wcześniej. Wiele osób myślało, że Bungie o tym zapomniało, ale teraz wydaje się, że jest to sposób na nakłonienie graczy do wzięcia udziału w wakacyjnych wydarzeniach, gdy nie byłoby to możliwe.

To jest twoje Po pierwsze Skopiuj, ale gdy odblokujesz to zwycięstwo, wykonując wszystkie kroki, możesz zacząć hodować więcej tych przedmiotów, ponieważ są to losowe przedmioty, które można zdobyć z engramów wydarzeń. Ale najwyraźniej są to naprawdę rzadkie dropy, więc będziesz musiał trochę szalonego rolnictwa, aby móc zdobyć zestaw tych ulubionych broni.

System pamiątek jest dziwny. Z jednej strony efekt cieniowania jest tak dobry, że chciałoby się, żeby to było… prawdziwe cieniowanie. Z drugiej strony, przynajmniej szlifuj coś To, czego chcesz na festiwalu Lost, który nie jest zły, to całkiem atrakcyjny GL. Ale termin wynosi trzy tygodnie? Tak, to mniej zabawne. Zastanawiam się, czy teraz będą to robić przy każdym wydarzeniu.

READ  Oficjalna infografika Nintendo pokazuje wszystkie gry z Direct Mini

Wyzwanie polegające na skradaniu się jest świetne, ale tak, cały ten proces z pewnością stanie się dość kontrowersyjny w miarę trwania wydarzenia. Jestem teraz poza miastem, ale tak, poszukam, kiedy wrócę.

Chodź za mną Na Twitterze, Wątki, youtube, I Instagrama.

Sięgnij po moje powieści science fiction Seria Bohaterów Zabójców I Trylogia Ziemi.