Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Xbox Boss chce, aby fani Nintendo poczuli się „w 100% częścią Call Of Duty Nation”

Xbox Boss chce, aby fani Nintendo poczuli się „w 100% częścią Call Of Duty Nation”

Obraz: Życie Nintendo

Po wielu dramatach sądowych Microsoft ogłosił w zeszłym tygodniu, że oficjalnie przejął Activision Blizzard oraz mobilnego giganta Kinga. Szef Xbox, Phil Spencer, pojawił się teraz w… Oficjalny podcast Xbox aby omówić przejęcie, a w rozmowie ponownie pojawiło się Call of Duty.

Phil poświęcił trochę czasu na wyjaśnienie, że gracze na wszystkich platformach będą odtąd częścią „Call of Duty Nation” i że Xbox nie będzie blokować niektórych ekskluzywnych treści na swoich platformach. Dąży także do osiągnięcia parytetu pod względem „uruchomienia i treści” we wszystkich systemach:

„Dla graczy Call of Duty na PlayStation, a w przyszłości na Nintendo, chcę, abyście czuli się, jakbyście byli w 100% częścią społeczności, a nie chcę, żebyście mieli poczucie, że brakuje wam treści się, że są skórki, które przegapiasz.” Jeśli przegapisz, przegapisz moment, a to nie jest cel, celem jest 100% parytet na wszystkich platformach w miarę naszych możliwości uruchomienie i zawartość.

„Mówię tyle, ile tylko możemy o parzystości, ponieważ oczywiście niektóre platformy różnią się rozdzielczością i liczbą klatek na sekundę tylko w oparciu o wydajność, ale nic więcej. Nie naszym celem jest próbowanie w jakiś sposób wykorzystania Call of Duty, aby nakłonić Cię do zakupu konsolę Xbox.Chcę więc, aby kraj Call of Duty był wspierany na wszystkich platformach.

Spencer wspomniał następnie, że w przeszłości Xbox został wyraźnie zablokowany w niektórych treściach Call of Duty (a nawet wersjach beta) i przyznaje, że nie pomaga to społeczności ani grze:

„Byliśmy po drugiej stronie niektórych z tych formatów i czasów, nawet jeśli wersja beta nie była dostępna na Xbox w pierwszym tygodniu, po prostu nie sądzę, że to pomoże społeczności, nie sądzę, że to pomoże grę… jeśli jesteś graczem Nintendo. …Chcę, żebyś czuł się, jakbyś był w 100% częścią Call of Duty Nation.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co Phil miał do powiedzenia na temat przejęcia ABK przez Microsoft, koniecznie odwiedź naszą siostrzaną witrynę Czysty Xbox.

READ  Czy możesz pokonać potomka wszczepionego w Pierścień Eldenów?