Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kwietniowe sztuczki: lakier do paznokci Volkswagena, błoto do Jeepa i technologia Honda HUSH

W świecie motoryzacji pełnym niedoborów mikroczipów, malejącej podaży i niestabilności cen, a także upadku niektórych z naszych ulubionych samochodów, miło jest widzieć, że niektóre marki nadal mogą bawić się i przyłączać do uroczystych przekomarzań. Zdecydowanie najgorszym żartem – takim, który wydawał się obrócić przeciwko firmie – był żart Volkswagena z 2021 r., w którym firma prawie sprawiła, że ​​ludzie myśleli, że zmieniła nazwę na Voltswagen, grając o jej elektryczną przyszłość.

Ta reklama nie została jeszcze przesłana, ale dalszy ciąg Twojego artykułu znajduje się poniżej.

Jestem pewien, że Volkswagen wyciągnął z tego lekcję, ale nie powstrzymało to firmy przed zrobieniem kolejnego żartu primaaprilisowego, chociaż tym razem z pewnością zostawili kilka pisanek wokół oczywistego żartu. Dzień głupców, a nie dni poprzedzające go. Sprawdź żart VW i kilka innych poniżej.

Zestaw lakierów do paznokci Volkswagena

Volkswagen wprowadza na rynek gamę lakierów Zdjęcie za pośrednictwem Volkswagen UK

Volkswagen UK ogłosił swoje pojawienie się w świecie mody z nową linią lakierów do paznokci o nazwie Kolekcja Volkswagena. Właściciele Volkswagenów mogą dopasować swoje pojazdy w odcieniach inspirowanych pojazdami Volkswagena, w tym Kings Red, Lapiz Blue lub Oryx White. Ale czekaj, jest więcej! Specjalnie opracowana farba służy również jako lakier zaprawkowy do Twojego pojazdu. Dzięki znanemu lakierowi naprawczemu oleju (Niemądry), lakier do paznokci może tymczasowo naprawić rysy na samochodzie. Grupa Volkswagen wejdzie do sprzedaży 1 kwietnia.

Ta reklama nie została jeszcze przesłana, ale dalszy ciąg Twojego artykułu znajduje się poniżej.

Polecane przez redakcję

Technologia HUSH od Hondy

Zmęczony irytującą technologią, kierowcami na tylnych siedzeniach i dzieciakami krzyczącymi „jesteśmy już na miejscu?” Cóż, Honda UK ma dla Ciebie odpowiedź. Firma wprowadziła na rynek system, który jako pierwszy w swoim rodzaju może blokować wszelkie czynniki rozpraszające uwagę wewnątrz samochodu, dając kierowcy poczucie bezpieczeństwa cisza I ciągłe wrażenia z jazdy. Może to brzmieć zbyt pięknie, aby było prawdziwe, ale jednym kliknięciem przycisku HUSH na konsoli środkowej kierowca kontroluje wszystkie dźwięki dochodzące z wnętrza samochodu. Honda Ultra Quiet Sonic Hub, w skrócie HUSH, ma kilka opcji dostosowywania, w tym opcję blokowania hałasu z siedzenia pasażera, tylnego siedzenia lub obu. HUSH będzie dostępny we wszystkich nowych modelach Hondy od 1 kwietnia.

Ta reklama nie została jeszcze przesłana, ale dalszy ciąg Twojego artykułu znajduje się poniżej.

Honda twierdzi, że planuje rozszerzyć technologię w 2024 roku, dodając opcję upodobnienia pasażerów do ulubionych celebrytów.

Nowe wykończenie błota z kieszeni

Wykończenia kieszeni na kompas z gliny Zdjęcie autorstwa Stellantis UK

Dla tych, którzy chcą uzyskać terenowy wygląd bez faktycznego ruszania pojazdu w teren, Jeep oferuje teraz trzy nowe felgi, które wzmocnią dokładny wygląd, bez dodatkowych kosztów – możesz opuścić salon z zabłoconym kompasem Jeepa. Opcje obejmują glinę, glebę i muł, które mogą być rozpylane przez specjalnie skonstruowane roboty do rozpylania błota, opracowane przez szefa działu gliny Jeepa, dr Terry’ego Vermę. Cały proces nazywa się „sliding”, co zapewnia równomierne rozprowadzenie szlamu. Chociaż jest to stały dodatek, można go usunąć u dealerów Jeepa za pomocą procesu „usuwania błota”.

Ta reklama nie została jeszcze przesłana, ale dalszy ciąg Twojego artykułu znajduje się poniżej.

Jeep mówi: „Błotne wykończenie odtwarza oślizgły, gładki, gęsty wygląd Jeepa, który z łatwością przejeżdża przez strumień. Błotniste wykończenie przypomina głęboki las, bogaty w kolory i wilgoć. Na koniec błoto jest posypane granulowanym skałę, tworząc wygląd pustynnej przejażdżki za Moabem”.

READ  Siedlisko, historia miesiąca jazzu

Oczywiście Jeep jest znany ze swoich pakietów na rynku wtórnym i nie zapomniał o obecnych właścicielach Jeepa. Podczas gdy obecni właściciele nie mogą skorzystać z tej opcji bez żadnych kosztów, dostępny jest pakiet Mud-On, który obejmuje 15-litrowy pojemnik na glinę, ziemię i muł, aby zastosować wygląd terenowy w domu.

Buty Suba Subaru

Buty do chodzenia Subaru, buty supa Zdjęcie wykonane przez Subaru w Wielkiej Brytanii

Subaru UK wprowadziło limitowaną edycję Suba-Shoes, buta do chodzenia opracowanego przy użyciu najnowszej technologii jazdy na wysokim obcasie. Buty na każdą pogodę są przeznaczone na wszystkie nawierzchnie, a Subaru twierdzi, że z pewnością będzie hitem wśród entuzjastów outdooru, którzy szukają dodatkowej przyczepności na bardziej zdradzieckich terenach, dzięki gumowej podeszwie zewnętrznej do biegania w terenie. Jeśli zależy Ci na komforcie, Subaru zapewnia najwyższy komfort dzięki skórzanym szwom siedziska i amortyzującej podeszwie zewnętrznej. Dla zainteresowanych limitowaną edycją Suba-Shoes odwiedź stronę Subaru UK i wprowadź kod promocyjny AF2300LS.