Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Bar Milwaukee Bay View, w którym gości zwycięzca konkursu Drink Masters Netflix

Bar Milwaukee Bay View, w którym gości zwycięzca konkursu Drink Masters Netflix

Bar Mothership, 2301 S. Logan Ave. W Bay View swoją tradycją jest świętowanie rocznic z gościnnymi barmanami.

W tym roku, aby uczcić swoją czwartą rocznicę, The Mothership przyprowadza prawdopodobnie najsłynniejszego dotychczas barmana. Payne O’Brien, zwycięzca pierwszego sezonu serialu Netflix „Drink Masters” Lauren „LP”, przygotuje koktajle na imprezie 23 kwietnia.

Laura "LP" Pine O'Brien robi koktajle w The Mothership w Bay View, aby uczcić swoją czwartą rocznicę.  Jest zwyciężczynią pierwszego sezonu "mistrzowie picia" na Netflixie.

Właściciel Mothership, Ricky Ramirez, powiedział, że spotkał O’Briena, kiedy brali udział w panelu mającym na celu podniesienie świadomości na temat zdrowia psychicznego w branży usługowej po uderzeniu COVID-19, a O’Brien był także mentorem barmanki Mothership Jenneca Younger.

„Ma wiele wspaniałych rzeczy, które się dzieją, i poświęca trochę czasu ze swojego napiętego, napiętego harmonogramu, aby zrobić świetne drinki, i zamierza to zrobić w małym barze w sąsiedztwie w Bayview” – powiedział Ramirez.

O’Brien mieszka w Waszyngtonie i był oficjalnym sommelierem The Emmys w 2022 roku.

Inne wyskakujące okienka będą pochodzić z popularnych regionów środkowo-zachodnich, takich jak Kalifornijski Clipper w Chicago i LBM w Lakewood w stanie Ohio.

Każdy kelner lub grupa przyniesie mamie coś wyjątkowego. Pop-up O’Briena będzie zawierał koktajle inspirowane nowojorskimi winiarniami. Menu California Clipper będzie zawierało ulubione dania z baru, inspirowane mieszanką ludzi pochodzenia portorykańskiego i polskiego w dzielnicy Humboldt Park.