Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Czas na Festiwal Małych Zwierząt na farmie w Massachusetts

Czas na Festiwal Małych Zwierząt na farmie w Massachusetts

Oooo, tak słodko. Jestem prawie pewien, że to spójna fraza przez cały Festiwal Małych Zwierząt Hancock Shaker Village W Pittsfield we wspaniałych Berkshires.

Tak, to najlepszy czas w roku, kiedy spotykamy nasze najnowsze świnie, jagnięta, cielęta, pisklęta i niemowlęta (młode kózki) na festiwalu Baby Animal w Hancock Shaker Village.

Podczas festiwalu odbywa się wiele wykładów edukacyjnych i pokazów rękodzieła, a także wycieczki z przewodnikiem, podczas których można spotkać się z dziećmi, spacerować po farmie i spacerować po jej szlakach. Festiwal trwa od 15 kwietnia do 7 maja i zdobądź to: możesz nawet wybrać się na prywatną wycieczkę z dziećmi, pogłaskać je i nakarmić butelką.

Hancock Shaker Village

Hancock Shaker Village

Według strony internetowej Hancock Shaker Village, te wycieczki są oferowane codziennie, podczas których można wskoczyć na pokład umęczonego wozu i odbyć godzinną wycieczkę, aby poznać mało znane fakty i tajemnice. I tak, możesz pogłaskać najnowszego i najfajniejszego członka rodziny rolników Hancock Shaker Village, a nawet nakarmić cielę w tym żywym muzeum historii.

Ta wieś i farma, położona na 750 akrach, jest domem dla 20 zabytkowych budynków w stylu Shaker. Według strony jest ona wpisana do Krajowego Rejestru Historycznego i jest najbardziej wszechstronnie interpretowaną witryną Shaker na świecie. Posiada również najstarszą działającą farmę w Berkshires w zachodnim Massachusetts.

Kliknij tutaj Aby zdobyć bilety i znaleźć wszystkie informacje potrzebne do wstępu ogólnego i wycieczek specjalnych.

Najgorsze filmy dekady 2000

Lata 2000 dały nam niektóre z naszych ulubionych filmów stulecia. Dał nam też tych 25 śmierdzących. Nikt nie jest perfekcyjny.

Chatbot AI przegląda klasyczne filmy

Poprosiliśmy ChatGPT o 25 najlepszych filmów wszechczasów. Oto jej recenzje…

READ  El Dio de la Borra wpada w ręce szkoły Esclavas. do Polski