Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polski Festiwal St. Stan odbywa się w Bay City

Polski Festiwal St. Stan odbywa się w Bay City

BAY CITY, MI – Namioty są wysokie, grają polki, a na południowym krańcu Bay City pływają kielpy, gdy rozpoczyna się polski festiwal St. Stan.

Polski Festiwal St. Stan rozpoczął się w czwartek 23 czerwca i potrwa do 26 czerwca w St. Stan Fairgrounds przy 2298 John Solinsky Drive w Bay City.

W ramach festiwalu nie zabraknie kuchni polskiej i amerykańskiej, a także różnych zajęć i zespołów w namiocie rozrywkowym. Karnawał Rodzinny Skerbeck przedstawia tegoroczny karnawał i każdego dnia podczas festiwalu przyciąga sprzedawców przejażdżek, gier i jedzenia.

Parking jest bezpłatny, podobnie jak wstęp na teren festiwalu. Za wejście do namiotu rozrywkowego pobierana jest opłata w wysokości 5 USD. karnawał bransoletki jeździeckie 20 USD w piątek i 25 USD w sobotę i niedzielę. Karnawałowe przejażdżki będą otwarte o godzinie 17:00 w piątek oraz w południe w sobotę i niedzielę.

Ponieważ festiwal trwa przez cały weekend, pozostały harmonogram wygląda następująco:

piątek 24 czerwca

W piątki bingo będzie grane przez całą noc od 18 do 23, a losy na loterię będą wystawione w pobliżu głównej bramy. New Brass Express Daryla Weltena będzie rotować ze Stevem Armstrongiem i 25 Cent Beer Band od 18:00 do 1:00 w namiocie piwnym.

Kliknij tutaj Więcej informacji o piątkowych wydarzeniach.

Sobota 25 czerwca

Sobota będzie na festiwalu Dniem Dziecka. Bramy festiwalu otworzą się w południe, ao 15:00 w namiocie bingo odbędzie się darmowe losowanie dla dzieci. W okolicy o godzinie 13:00 odbędzie się spotkanie z ratownikami, w ramach którego wystawione zostaną samochody policyjne i wozy strażackie. Jeśli pogoda pozwoli, na boisku wyląduje latający helikopter pielęgnacyjny, aby dzieci mogły je zobaczyć.

Bingo będzie trwało od 17:00 do 23:00 w sobotę. Pod względem muzycznym Lenny Longuski i The Style Stix zagrają od 13:00 do 17:00, a Michael Costa i The Beat będą grać na zmianę ze swoim DynaBrass od 17:00 do 1 w nocy w sobotę.

READ  Dzień — dlaczego szokująca satyra Adama McKaya „Don't Look For” to katastrofalny film w katastrofalnym momencie

Kliknij tutaj Więcej informacji o wydarzeniach zaplanowanych na sobotę.

Niedziela 26 czerwca

Ostatnim dniem festiwalu jest Dzień Rodziny, który rozpocznie się od corocznej Mszy Dziedzictwa Polskiego pod namiotem rozrywkowym o godz. 11.00 w niedzielę. Festiwal otworzy się raz na mszę świętą, jeśli zakończy się około 12:15, a po mszy odbędzie się specjalny obiad z kurczakiem w namiocie z jedzeniem. Bingo rozpocznie się o 14:00 i będzie trwać do około 22:00, a główne losowania festiwalu odbędą się o 21:00

Jeśli chodzi o muzykę, Steve Brzewicki będzie występował na przemian z The Dynabrass, Michael Costa i The Beat od 12:30 do 22:00 w niedzielę.

Kliknij tutaj Więcej informacji o niedzielnym harmonogramie.

Więcej od MLive

Ogłoszono skład koncertowy nowego Bay City Labadie Rib Fest

Ekipy Bay City chwaliły naszą pracę po ubiegłotygodniowej burzy: „Naprawdę pracowaliśmy jako jedność”

Spotkania na hulajnogach, tajemnicze posiłki i nie tylko: grupy zajęć „uchwytaj wyobraźnię” w Bay City