Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kuzyn Jake’a Abrahama spełnia „ostatnią obietnicę”, którą złożyła mu przed śmiercią

Kuzyn Jake’a Abrahama spełnia „ostatnią obietnicę”, którą złożyła mu przed śmiercią

Kuzyn legendarnego aktora Liverpoolu Jake’a Abrahama spełnił „ostatnią obietnicę”, którą złożyła mu przed śmiercią.

Jake, który urodził się w Toxteth, a dorastał w Kensington, ma za sobą czterdziestoletnią karierę na scenie i ekranie, grając takie role jak Dean w klasyku gangsterskim Lock, Stock i Two Smoking Barrels. W lipcu W rozmowie z ECHO Jake ujawnił, że na początku tego roku zdiagnozowano u niego raka prostaty i obecnie objęty jest opieką paliatywną.

„Lekarze powiedzieli mi, że może to zająć miesiące, a nawet lata. To przerażające” – powiedział. Jake wykorzystał swoje doświadczenie, aby nakłonić inne osoby, u których występują jakiekolwiek objawy choroby, do jak najszybszej wizyty u lekarza: „Możesz oszczędzić sobie 20 lat życia” – powiedział.

Przeczytaj więcej: Brytyjski bank twierdzi, że da ludziom 205 funtów, a Ty nie będziesz musiał nawet zmieniać konta

Czytaj więcej: Bonfire Night porwane przez gangi

Jake zmarł w zeszłym miesiącu, opłakiwany przez przyjaciół i rodzinę. Setki żałobników wzięło udział w jego pogrzebie w kościele św. Anny w Edge Hill.

Teraz o swoim życiu opowiedziała jego kuzynka, 35-letnia Lydia Etiukit. Lydia rozmawiała z ECHO po londyńskiej premierze Our Kid, która była jedną z ostatnich ról aktorskich Jake’a.

„Byłam przytłoczona emocjami” – powiedziała. Zawsze był naszym Jake’em. Był taki pokorny i nie zdawałam sobie sprawy, jak bardzo był kochany w tym kręgu. Jake mieszkał z Lydią przez jakiś czas po postawieniu diagnozy i jedna rzecz szczególnie zaprzątała mu głowę. „Byłam tam w dniu, w którym zdiagnozowano u niego chorobę” – powiedziała. „Później powiedział: «To trwa już od jakiegoś czasu i za bardzo się bałem, żeby to sprawdzić». Desperacko potrzebował pomocy”.

READ  GTA Trilogy Trophy Art wycieki online, odniesienia w Rockstar Launcher