Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Obsługa DLSS 3 Starfielda pojawi się wkrótce w wersji beta

Obsługa DLSS 3 Starfielda pojawi się wkrótce w wersji beta

Bethesda jest prawie gotowa na oficjalne dodanie technologii skalowania grafiki Nvidii Pole Gwiazdale najpierw zwróci się o pomoc do społeczności graczy PC w ramach beta-testów subskrypcji dostępnych na platformie Steam.

Firma On mówi Następna aktualizacja gry będzie obsługiwać DLSS z przesunięciem klatek (co oznacza DLSS 3, jeśli nie 3.5), a także sterowanie wyświetlaniem i HDR w obsługiwanych systemach.

Brak obsługi DLSS w grze RPG był problemem jeszcze przed premierą, ponieważ „wyłączny partner PC” AMD musiało wystąpić i nalegać, aby Bethesda miała pełne wsparcie, gdyby programiści chcieli dodać obsługę technologii Nvidii. Gdy gra była już dostępna, modderzy szybko dodali nieoficjalne wsparcie dla tej technologii, demonstrując, jak może ona poprawić wydajność na komputerach do gier wyposażonych w karty graficzne Nvidia.

Jeśli chodzi o emisję akcji, w Cyfrowe wideo odlewnicze„Jeśli używasz procesorów Intel i Nvidia, uzyskasz dziwnie gorsze wrażenia w porównaniu z procesorami graficznymi AMD w sposób całkowicie niezwykły” – powiedział Alexander Battaglia. Pole Gwiazd Obsługuje rozdzielczość AMD FidelityFX Supersolution 2 (FSR 2), ale przy Późniejszy postBethesda wskazała, że ​​aktualizacja do FSR 3 przy użyciu technologii generowania ramek AMD będzie musiała poczekać na „przyszłą aktualizację”.

Istnieją już inne poprawki obiecane przez Bethesdę, takie jak suwak FOV i obsługa ultraszerokiego ekranu 32:9. Zobaczymy, co jeszcze będzie dostępne, gdy te testy beta rozpoczną się w przyszłym tygodniu, zanim aktualizacja stanie się dostępna dla wszystkich na Xbox i PC. Jeśli masz Grę kupiłem na SteamieMożesz wyrazić chęć dołączenia do wersji beta, przechodząc na stronę Pole Gwiazd Przejdź do swojej biblioteki Steam i uzyskaj dostęp do jej ustawień za pomocą ikony koła zębatego po prawej stronie, a następnie Właściwości. W wyskakującym menu powinna znajdować się sekcja „Beta” z rozwijaną listą obok „Beta Share”, która powinna wyświetlać wszystkie dostępne opcje.

READ  Magic Eraser pokazuje nową sztuczkę przed premierą Google Pixel 6a