Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jak grać w limitowaną wersję demonstracyjną Counter-Strike 2

opublikowany: 2023-03-27 T10: 25: 00

zaktualizowane: 2023-03-27 T10:26:32

Valve w końcu ujawniło Counter-Strike 2, kontynuację CS: GO, która jest początkowo uruchamiana z ograniczoną wersją beta przed pełnym wydaniem. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o pobieraniu i uzyskiwaniu dostępu do wersji beta CS2.

Zamiast standardowego zwiastuna, Valve zastosowało inne podejście do ujawnienia długo oczekiwanej kontynuacji Counter-Strike. Twórcy opublikowali trzy filmy youtube Wykrywanie ulepszeń szybkości mieszania, dynamicznych granatów dymnych i ewolucji map.

W końcu mamy również oficjalne okno wydania Counter-Strike 2, wraz z wydaniem nowej gry Lato 2023. Na szczęście dla fanów, którzy nie mogą się doczekać, Valve ujawniło ograniczoną wersję beta testów, aby rozpocząć testy przed pełną wersją.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

Jednak beta CS2 jest bardzo ograniczona pod względem dostępu i dlatego niewielu graczy mogło jeszcze w nią zagrać. Oto wszystko, co wiemy do tej pory o ograniczonej wersji beta Counter-Strike 2.

Zawartość

Gracze atakujący w Counter Strike 2Firma Valve

Kiedy rozpocznie się limitowana beta Counter-Strike 2?

Rozpoczęła się ograniczona wersja beta beta 22 marca Nie ma oficjalnej daty ważności. Gracze mogą śledzić ograniczone ogłoszenia testowe pod adresem Post na blogu Counter-Strike 2.

Pełne wydanie CS2 ma się ukazać latem 2023 r., więc spodziewaj się, że ograniczone testy zakończą się wcześniej.

Jak uzyskać dostęp do ograniczonej wersji próbnej Counter-Strike 2

Jeśli zostaniesz wybrany do udziału w ograniczonym teście Counter-Strike 2, Otrzymasz powiadomienie w menu głównym CS:GO. Z czasem do wersji beta zostanie dodanych więcej graczy. Nie ma kluczy ani punktów zrzutu, aby uzyskać dostęp do wersji demonstracyjnej CS2.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

Twórcy wyjaśnili, że o graczach decyduje szereg czynników, takich jak czas gry na oficjalnych serwerach Valve, współczynnik zaufania czy status konta Steam.

READ  Vampire Survivors: Legacy of the Moon to pierwsze duże rozszerzenie gry Indie Hit

Jeśli otrzymasz zaproszenie, wybierz ZAREJESTRUJ SIĘ i rozpocznij pobieranie. Od 27 marca większość graczy CS:GO nadal nie ma dostępu, a do tej pory zaproszono tylko kilku szczęśliwców. Według różnych szacunków około 1% graczy CS:GO ma dostęp.

Valve mówi, że więcej graczy zostanie dodanych „z czasem” i „sprawdzaj menu główne CS: GO, aby zobaczyć, czy otrzymasz zaproszenie”.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

Czy potrzebuję klucza do Counter-Strike 2 beta?

Nie — do korzystania z ograniczonej wersji próbnej CS2 nie są wymagane żadne klucze ani kody.

Musisz po prostu poczekać na wyskakujące okienko w menu głównym CS:GO z zaproszeniem.

Valve ostrzegł graczy, aby unikali potencjalnych oszustw oferujących ograniczony dostęp testowy za pomocą klucza i nie logowali się na stronach osób trzecich oferujących te fałszywe klucze.

Nie ma też „zrzutów” – więc oglądanie transmisji na Twitchu również nie da ci dostępu.

Jakie funkcje są dostępne w ograniczonej wersji próbnej CS2?

Pierwsza limitowana edycja Counter-Strke 2 zapewnia deathmatch i nieocenione konkurencyjne dobieranie graczy na Dust2.

Valve dodał, że przyszłe ograniczone wersje beta zapewnią tryby gry, mapy i inne funkcje. Jeśli nie jesteś wielkim fanem Dust2, spodziewamy się, że wkrótce zostaną dodane mapy takie jak Mirage, Nuke i Ancient.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

kontratak 2zawór

Jak zgłosić błąd w Counter-Strike 2

Jeśli napotkasz błąd podczas gry w Counter-Strike 2, twórcy wprowadzili możliwość zgłoszenia błędu. Aby to zrobić, musisz postępować zgodnie z rekomendacje: „Wyślij e-mail do cs2team [at] Oprogramowanie bezpiecznika [dot] com i swój adres e-mail „Raport CS2LT”.

Jeśli więc natkniesz się na błędy lub nieregularne błędy, spróbuj je zgłosić, aby produkt końcowy był jak najbardziej dopracowany i kompletny.

Czy testy skórek w CS2 są ograniczone?

Możesz także użyć wszystkich istniejących skórek i innych przedmiotów z CS:GO w ograniczonej wersji beta.

Chociaż wszystkie skórki, naklejki, rękawiczki i noże są takie same, niektóre z nich mają nieco nowy wygląd, zwłaszcza gdy ma na nie wpływ nowe oświetlenie.

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu

Jednak dopóki wszystkie Twoje elementy są dostępne, nie będziesz mógł ich modyfikować, na przykład dodawać lub usuwać naklejek. Należy to zrobić w CS:GO. Kontrakty swapowe również nie są dostępne w ograniczonych testach.

Aby uzyskać więcej informacji, Valve ma plik Oficjalne często zadawane pytania dotyczące wersji beta znajdują się tutaj.

Aby uzyskać więcej wskazówek i informacji na temat Counter-Strike 2, zapoznaj się z naszymi innymi przewodnikami:

Co stanie się ze skórkami w Counter-Strike 2? | Czy Counter-Strike 2 będzie na Steamie? | Wszystko, co wiemy o Counter-Strike 2 | Profesjonaliści współpracują z Counter-Strike 2 | Co to jest Follow Recoil w Counter-Strike 2? | Każdy tryb gry w Counter-Strike 2 | Counter-Strike 2: Każda mapa CSGO potwierdzona w aktualizacji Source 2 | Czy można grać w Counter-Strike 2 na konsoli? Czy trafi na PS5 lub Xbox Series X?

Artykuł jest kontynuowany po ogłoszeniu