Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jakim kanałem telewizyjnym jest dziś Oklahoma Nebraska?  Transmisja na żywo, czas i jak oglądać online

Jakim kanałem telewizyjnym jest dziś Oklahoma Nebraska? Transmisja na żywo, czas i jak oglądać online

Oklahoma #6 pojedzie do Nebraski w sobotę 17 września. Mecz będzie dziś transmitowany na żywo DirecTV Stream (bezpłatny okres próbny) A fuboTV (transmisja na żywo).

Jest to pierwszy mecz od czasu, gdy Nebraska (1-2) rozegrał trzy mecze ze Scottem Frostem w swoim piątym sezonie. Mickey Joseph, który przez pierwszy rok był trenerem szerokiego odbiorcy, przejmuje funkcję tymczasowego głównego trenera programu, który jest tylko skorupą programu, który walczył z Sooners przez dziesięciolecia.

Dla szóstej rozstawionej Oklahomy (2:0) jest to szansa na poprawę sytuacji przed trudnym startem w przyszłotygodniowym meczu Big 12 przeciwko Kansas State. Według FanDuel Sportsbook, pilna drużyna pojedzie na mecz Nebraski jako faworyt, aby zdobyć 10 i pół punktu.

Oczekuje się, że niektóre z najbardziej znanych postaci z rywalizacji – Tom Osborne, Barry Switzer, Johnny Rodgers, Joe Washington, Jeff Kinney i Brian Bosworth – zgromadzą się, aby przeżyć wspomnienia i wziąć udział w meczu.

O której godzinie jest Oklahoma Nebraska?

Oklahoma gra w Nebrasce o 11:00 (południe ET) w sobotę 17 września.

Opcje transmisji na żywo

Strumień DirectTV

DirectTV Stream wyłączonyBezpłatna wersja próbna.

Istnieją cztery opcje DirectTV Stream:

The Pakiet rozrywkowy, składający się z ponad 65 kanałów, kosztuje 54,99 USD do zakończenia promocji 30 kwietnia. To niezbędny pakiet rozrywki, której nie można przegapić — w tym ESPN, TNT, Nickelodeon i HGTV.

The sprawdź pakiet Ma ponad 90 kanałów w cenie 74,99 USD podczas promocji. Kanały w ENTERTAINMENT, a także sieć MLB, telewizja NBA, szkolne sieci sportowe i nie tylko. Korzystaj z regionalnych sieci sportowych bez dodatkowych opłat.

The Pakiet ostateczny Ma ponad 130 kanałów w cenie 89,99 USD podczas promocji. To wszystko w WYBORZE, plus Oxygen, Golf Channel, NHL Network, Universal Kids i nie tylko.

READ  „C'mon C'mon” na szczycie listy zwycięzców kamer - termin

The Pakiet Premium Ma ponad 140 kanałów w cenie 134,99 USD podczas promocji. Wszystko w ULTIMATE, plus HBO Max, SHOWTIME, STARZ, Cinemax i nie tylko.

DirectTV Stream prezentuje Bezpłatna wersja próbna Nie wymaga to dużego wysiłku.

Aby się zarejestrować, wprowadź swój numer telefonu, adres e-mail i kartę kredytową, a otrzymasz pięć dni usługi bez opłat.

Oprócz Wzbogać swoje wrażenia dzięki urządzeniu DirectTV Stream. Chociaż nie obejmuje bezpłatnej wersji próbnej, zapewnia dostęp do tysięcy aplikacji, takich jak Netflix i innych w Google Play. Możesz wyszukiwać za pomocą pilota głosowego z Asystentem Google i cieszyć się tradycyjnym przewodnikiem po kanałach telewizyjnych na żywo. Sprzedawany jest osobno.

FuboTV

Gra będzie transmitowana na żywo fuboTV, który oferuje bezpłatną wersję próbną. Najprostszym planem jest pakiet „standardowy fubo”, który obejmuje 121 dodatkowych kanałów za 69,99 USD miesięcznie. Podobnie jak wszystkie alternatywy do cięcia drutu, istnieje wiele opcji, zwłaszcza w przypadku sportu. Jest wyposażony w ponad 1000 godzin DVR w chmurze i do 10 ekranów jednocześnie.

Czy będzie transmitowany w telewizji?

Nr 6 Oklahoma, Nebraska będzie transmitowany na Fox.

zapowiedź

Obrona i obrona: Oklahoma pozwoliła raz na przyłożenie i zanotowała dziewięć worków i 23 najlepsze odbiory w całym kraju, przegrywając w dwóch meczach.

„Mogę ci obiecać, że nie oberwiemy się w piersi” – powiedział Venables. „Moim zdaniem zostawiamy za dużo mięsa na kościach. Za dużo można mieć i mieć”.

25 największych problemów: Nebraska przegrała 18 bezpośrednio do 25 najlepszych rywali, a jej ostatnia wygrana była z Oregonem w 2016 roku pod wodzą Mike’a Rileya. Oklahoma nie przegrała z niesklasyfikowanym przeciwnikiem w sezonie zasadniczym od 2005 roku (UCLA).

Linki Thomsona: Nebraska rozgrywający Casey Thompson jest synem byłego Oklahomy QB Charlesa Thompsona, najbardziej znanego ze swojego występu w zwycięstwie Sooners nr 2 17-7 nad najwyżej sklasyfikowanymi Hulkers w 1987 roku.

READ  Tom Cruise, Mark Wahlberg i 8 innych gwiazd Hollywood, którzy zaniemówili wszyscy swoimi umiejętnościami bokserskimi

Casey przeprowadziła się do Nebraski z Teksasu w styczniu. W zeszłym roku zagrał w karierze przeciwko Sooners, rzucając na 388 jardów i pięć przyłożeń w przegranej 55-48 Longhorns.

mroczne związki Rodzina Reggie Grimes, defensywnego liniowca OU związanego z Nebraską. Jego matka, Michaela Perry Grimes, pochodzi z Omaha i jest jednym z najlepszych lekkoatletów w stanie. Pobiegła na torze z Huskers w 1994 roku, zanim przeniosła się do Alabamy. Reggie ma w tym sezonie cztery torby.

Honorowanie bohaterów: Nebraska organizuje swoje mistrzostwa narodowe w latach 1970 i 71. Najsłynniejszym zwycięstwem epoki było zwycięstwo 35-31 nad Oklahomą w „Game of the Century” w Norman w Święto Dziękczynienia w 1971 roku.

Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.