Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gdzie oglądać i transmitować na pustyni i w dziczy za darmo online

Gdzie oglądać i transmitować na pustyni i w dziczy za darmo online

pluć: Tomasz Mederzak
Monika Ruska
Stanisław Jasiukiewicz
Dopasowanie Edmunda
Zygmunta Maciejowskiego

generatory:

dramat

spisek

Dyrektor: Władysław Lesicki

Data wydania: 15 października 1973

14-letni Polak Stas Tarkowski i 8-letni Neil Rawlison zostali zabrani z Anglii przez arabskich fanatyków jako zakładnicy i zabrani do ich religijnego przywódcy. Potem udało im się uciec i spróbować wrócić do rodziców. Dzieci przeżywają wiele niebezpiecznych przygód i spotykają dwoje czarnych dzieciaków; Kali i Mea, którym również pomaga, zaprzyjaźniają się ze słoniem i pomagają plemieniu czarnego człowieka.

Netflix

W Desert and Wilderness niestety nigdy nie trafił na Netflix. Jednak Netflix ma wiele programów, które można oglądać w planach subskrypcji, które kosztują 9,99 USD miesięcznie za plan podstawowy, 15,49 USD miesięcznie za plan standardowy i 19,99 USD miesięcznie za plan premium.

dziurawy

Nie ma ich też na Hulu! Ale ceny tej usługi przesyłania strumieniowego zaczynają się obecnie od 6,99 USD miesięcznie lub 69,99 USD za cały rok. Wersja bez reklam kosztuje 12,99 USD miesięcznie, 64,99 USD miesięcznie za Hulu + Live TV lub 70,99 USD za Hulu + Live TV bez reklam.

Disney Plus

Niestety In Desert and Wilderness nie jest emitowane w Disney Plus. Dzięki Disney+ możesz uzyskać szeroką gamę programów Marvel, Star Wars, Disney+, Pixar, ESPN i National Geographic do wyboru na platformie streamingowej za 7,99 USD miesięcznie lub 79,99 USD rocznie.

HBO maks.

Przepraszamy, In Desert and Wilderness nie jest dostępne w HBO Max. Jest mnóstwo treści z HBO Max za 14,99 USD miesięcznie, taka subskrypcja jest wolna od reklam i umożliwia dostęp do wszystkich tytułów w bibliotece HBO Max. Platforma streamingowa ogłosiła wersję z reklamami, która kosztuje znacznie mniej, bo 9,99 USD miesięcznie.

Amazon Prime Video

Niestety, In Desert and Wilderness nie jest dostępny do bezpłatnego przesyłania strumieniowego na Amazon Prime Video. Możesz jednak wybrać inne programy i filmy do obejrzenia, ponieważ oferuje różnorodne programy i filmy, z których możesz wybierać za 14,99 USD miesięcznie.

Paw Premium

In Desert and Wilderness nie jest dostępny do oglądania na Peacock w momencie pisania. Peacock oferuje subskrypcję, która kosztuje 4,99 USD miesięcznie lub 49,99 USD rocznie za konto premium. Jak jej imiennik, platforma do przesyłania strumieniowego jest bezpłatna z dostępnymi treściami, jednak jest ograniczona.

Paramount Plus

W Desert and Wilderness też nie na Paramount Plus. Paramount Plus ma dwie opcje subskrypcji: wspierana reklamami wersja Basic Paramount + Essential kosztuje 4,99 USD miesięcznie, a plan premium bez reklam za 9,99 USD miesięcznie.

Wielbłąd

Nie odpowiadamy. In Desert and Wilderness nie jest obecnie transmitowany w bibliotece Apple TV +. Możesz oglądać wiele innych najlepiej ocenianych programów i filmów, takich jak Mythic Quest, Ted Lasso i Wolfwalkers, za miesięczny koszt 4,99 USD z biblioteki Apple TV Plus.

niebo idzie

Niestety, In Desert and Wilderness nie jest dostępne w Sky Go. Chociaż możesz uzyskać dostęp do obszernej biblioteki innych programów i filmów na ich usługach.

W tej chwili nie można streamować Desert and Wilderness.

Chcesz dowiedzieć się, gdzie możesz obejrzeć kolejny film? Zajrzyj na naszą stronę wyszukiwania filmów i dowiedz się, gdzie możesz oglądać i przesyłać strumieniowo tysiące filmów online za darmo.

READ  Pentagon odmawia dostarczenia samolotów na Ukrainę państwom NATO”