Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Infinity” Bedelsky prowadzi Canfielda do zwycięstwa nad Polską 10-0 |  Wiadomości, sport, praca

„Infinity” Bedelsky prowadzi Canfielda do zwycięstwa nad Polską 10-0 | Wiadomości, sport, praca

Korespondent/Robert Hayes. Landon Bedelchis z Canfield strzelił w środę po południu przeciwko Polsce. Pedelchies rzucił trzeci w sezonie i uderzył w 10 ciosów.

CANFIELD – Pomiędzy wyruszeniem w drogę, aby zmierzyć się z zawodami poza stanem, niedoskonałą pogodą i dziwnymi warunkami, w tym sezonie brakowało funkcji własnego boiska w Canfield.

Kardynał w środę wieczorem przywitał rywala Polskę w drugiej lidze klasyfikacji Struthers, po raz trzeci tej wiosny Canfield miał okazję zagrać u siebie.

Mecz był też pierwszym meczem kardynałów z Polską od czasu mistrzostw stanu w 2019 roku.

Zaraźliwe kopnięcie dałoby drużynie szansę na zwycięstwo w większości sytuacji, ale kiedy lewonożny Landon Beidelschies wiwatował 10 trafień i rzucił 6 podbiegów, Cardinals uśmiechali się po wygranej 10-0, aby awansować do półfinału hrabstwa .

„Za każdym razem, gdy Landon jest na skoczni, jest to jego trzeci mecz w tym roku, przeciwko młodej polskiej drużynie, ale jest to mecz konkursowy, więc kiedy zobaczyliśmy, z kim walczymy, byliśmy bardzo podekscytowani” Trener Canfield, Gary Knittel, powiedział po wygranej w play-off. „Myślę, że nasze dzieci wyszły prosto z bramy i mocno uderzyły w nie piłkę. Ciągle im mówiłem, że upadną, a oni nadal stawiali na nas jakość i mieli zamiar odejść w dół.”

Prowadząc 1:0 na dole trzeciej zmiany, młodzieniec Ben Slanker wspiął się na szczyt z dwoma wicemistrzami i przegranymi po wcześniejszym strzale z polskiego kortu.

Kolejny wybuch wbił się głęboko w lewe pole, Slanker strzelił parę i wślizgnął się na trzecią bazę po tym, jak prawie stracił swój uderzający hełm, gdy zakręcał na drugie miejsce.

Teraz z przewagą 3-0, Slanker odczuł ulgę po wygranej Triple Threat po tym, jak wcześniej w tym tygodniu zdobył oczko w meczu z Jacksonem.

„Naprawiłem huśtawkę zeszłej nocy po ciężkiej poniedziałkowej nocy, nie tak bardzo na desce, ale właśnie wróciłem dzisiaj i wszystko jest w porządku” powiedział Slanker. „Próbowałem uspokoić huśtawkę, wrócić do ziemianki po wyskakującym okienku i próbowałem poprawić swój mózg i zadać podstawowe uderzenie”.

READ  Reprezentacja Ukrainy w piłce nożnej wraca na Mistrzostwa Świata Kobiet w Polsce

Biddlechis, prowadząc 5-0 na szczyt czwartego, miał trochę kłopotu po trafieniu Tegan McCurdy i Chrisa Denny’ego, ale poślizgnął się i uderzył nadchodzących Bulldogów uderzeniem.

„Po prostu wychodziłem i robiłem co w mojej mocy, a mój trener strzelectwa Matt Weimer i Michael Batellis opisali świetną grę zza tablicy, wykonali świetną robotę” – powiedział Bidelski. „Będziemy wykonywać swoją pracę, pokażę tylko, jak zwykle to robię i niczego nie zmienię.

„Byliśmy podekscytowani, gdy wyszło losowanie i mieliśmy okazję zagrać z nimi, pokonując ich w piłce nożnej i koszykówce w tym roku. Fajnie było utrzymać tytuł w Canfield”.

Nate Shaw zdobył trzy runy dla Canfielda (18-4), wraz z podaniem czterech zasad i dodaniem RBI. Ryan Petro i Batellis dodali RBI, a Josh Giuliano i Slunker strzelili dwa gole, a Canfield ukradł w sumie siedem baz.

Nie tak Polska (10-12) chciała zakończyć swoją kampanię, ale trener Bulldogs, Rich Murray, dał uznanie swojemu przeciwnikowi.

„Ich rzut był świetny, zostaliśmy zabrani od razu z gry i wiedzieliśmy, że być może będziemy musieli wygrać mecz z niską liczbą punktów”. – powiedział Murray. „Kręcą cały dzień, są po prostu dobrze zarządzanym zespołem, a my jesteśmy młodzi i nie jesteśmy dobrym połączeniem”.

Powrót Canfielda jest krótkotrwały, ponieważ Cardinals zmierzą się z 11 Nilesem w najbliższy poniedziałek w Bob Cine Park w Struthers. To będzie ich pierwsze spotkanie od czasu zwycięstwa 6-0 nad Czerwonymi Smokami w 2018 roku.

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej