Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

DAZN i Golden Boy ogłaszają nowe partnerstwo w walce wieloosobowej

DAZN i Golden Boy ogłaszają nowe partnerstwo w walce wieloosobowej

Umowa obejmuje serię nowych możliwości rozwoju Golden Boy Fight Night na DAZN.

DAZN, wiodąca globalna platforma rozrywki sportowej, oraz mająca siedzibę w USA firma Golden Boy ogłosiły wieloletnie partnerstwo mające na celu dostarczenie Mistrzostw Boksu i odkrycie nowej generacji talentów bokserskich.

To przedsięwzięcie rozwija współpracę, która rozpoczęła się w 2018 roku pięcioletnią umową, aby ustanowić DAZN i Golden Boy liderami rozrywki sportowej na rynku amerykańskim.

Partnerstwo obejmie Championship Fight Nights wraz z nową serią, której celem jest rozwijanie szans – Golden Boy Fight Night on DAZN – comiesięcznym serialem bokserskim prowadzonym przez nadawcę bokserskiego Beto Duran i celebrytę z hali bokserskiej Bernarda Hopkinsa. Dodatkowe mega wydarzenia, które nastąpią w 2022 roku, obejmą powrót niepokonanych gwiazd Jaime Mongoya, Ryana Garcię i Virgila Ortiza odpowiednio w czerwcu, lipcu i sierpniu.

„Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z Golden Boy”, powiedział Ed Breeze, wiceprezes wykonawczy ds. praw, DAZN.

„Golden Boy ma doskonałą stajnię, która zawiera jedne z najgorętszych możliwości w boksie, a ich pokazy są zawsze w ruchu od pierwszego dzwonka do ostatniego. W ramach naszego nowego partnerstwa z niecierpliwością czekamy na odkrycie nowej generacji talentów bokserskich w nowa seria rozwojowa „Golden Boy Fight Night on DAZN”.

Te gorące noce to kolejny ogromny dodatek do portfolio premium DAZN, oferujących sporty na żywo i oryginalne programy, w tym największe na świecie turnieje i zawody – Liga Mistrzów UEFA, Liga Mistrzów UEFA Kobiet, Bundesliga, LaLiga, Serie A i J.League.

READ  Polska vs Angola, przewidywania i najlepsze typy