Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Harmonogram zajęć sportowych III ligi, tablica wyników na dzień 8 maja

Harmonogram zajęć sportowych III ligi, tablica wyników na dzień 8 maja

Terminarz i tablica wyników III ligi na poniedziałek, 8 maja. Syracuse.com to jedyne miejsce, w którym można znaleźć pełny harmonogram wszystkich imprez sportowych w III lidze.

baseball

Cicero – North Syracuse w Liverpoolu 16:30 przed meczem

Biskupa Loudena na Placu Centralnym o 16:30 przed meczem

Fulton w Syracuse 16:30 przed meczem

Jordan – Elbridge o środa Sport 16:30 przed meczem

Akademia Mater Dei w Dolinie Otselek 16:30 przed meczem

Port Byron w Pułaskim 16:30 przed meczem

Hannibala w Pułaskim 16:30 przed meczem

Vernon-Verona-Sheryl w New Hartford 16:30 przed meczem

Utica Proctor w Camden 16:30 przed meczem

Whitesboro w Holland Patent 16:30 przed meczem

Brookfield w DeRuyter 16:30 przed meczem

McGraw w Stockbridge Valley 16:30 przed meczem

Frankfort-Schuyler w Canastota 16:30 przed meczem

Little Falls w Herkimer 16:30 przed meczem

Westmoreland na Mount Markham 16:30 przed meczem

Sherburne-Earlville w Cooperstown 16:30 przed meczem

Waterville w Sauquoit Valley 16:30 przed meczem

Oriskany w Polsce 16:30 przed meczem

Morrisville-Eaton w West Canada Valley 16:30 przed meczem

Hamilton w Old Forge 16:30 przed meczem

New York Mills w Remsen 16:30 przed meczem

Indian River w General Brown 16:30 przed meczem

Aleksandria w Lyme 16:30 przed meczem

Kopenhaga na Tysiącu Wysp 16:30 przed meczem

Sandy Creek w Sackets Harbor 16:30 przed meczem

Clinton w Chittenango 16:30 przed meczem

Baldwinsville w Fayetteville Manliou 17:00 przed meczem

West Genesee w Christian Brothers Academy o 17:00 przed meczem

Homer w Skaneateles 17:00 przed meczem

South Louis w LaFargeville 17:00 przed meczem

Oswego w Auburn o 18:00 przed meczem

Kartagina w Adirondacks 18:30 przed meczem

Rome Free Academy w Central Valley Academy o 19:00 przed meczem

South Jefferson w Watertown o 19:00 przed meczem

chłopcy w golfa

Weedsport w Marcellus 15:15 przed meczem

Marcellusa u biskupa Luddena o godzinie 15:15 przed meczem

Solvay w Altmar-Parish-Williamstown o 15:30 przed meczem

READ  Polskie linie lotnicze poinformowały, że odmówiły przyjęcia na pokład rosyjskiej tenisistki

Pułaskiego w Bishop Grimes o godzinie 15:30 przed meczem

Vernon-Verona-Sheryl w New Hartford 15:30 przed meczem

Utica Proctor w Camden 15:30 przed meczem

Whitesboro w Holland Patent 15:30 przed meczem

Rome Free Academy w Central Valley Academy 15:30 przed meczem

Oriskany w Canastota 15:30 przed meczem

Waterville w New York Mills 15:30 przed meczem

Sherborne-Earlville w Hamilton o 15:30 przed meczem

Madison w Cincinnati 15:30 przed meczem

Owen D. Young w Mount Markham 16:00 przed meczem

Dolgeville w Old Forge 16:00 przed meczem

Polska w Remsen 16:00 przed meczem

Old Forge w zachodniej Dolinie Kanady 16:00 przed meczem

Westmoreland w Clinton o 16:00 przed meczem

Herkimer w Cooperstown 16:00 przed meczem

Generał Brown w Sandy Creek 16:00 przed meczem

Aleksandria w LaFargeville 16:00 przed meczem

Lovell w Lyme 16:00 przed meczem

Watertown IHC w South Louis 16:00 przed meczem

Chłopcy z lacrosse’a

Central Square w Whitesboro 17:00 przed meczem

Odkryty tor dla chłopców

Christian Brothers Academy w Solvay 16:30 przed meczem

Central Institute of Technology w Westhill 16:30 przed meczem

Tully, Fabius-Pompey w Altmar-Parisch-Williamstown 16:30 przed meczem

Cato-Meridian w Port Byron 16:30 przed meczem

Frankfort-Schuyler w Little Falls 16:30 przed meczem

Fulton, Jamesville-DeWitt, Auburn w Fowler’s PSLA 17:00 przed meczem

Tenis chłopców

Indian River w Watertown 16:30 przed meczem

Utica Notre Dame w Camden 15:30 przed meczem

Holenderski patent w Oneida 15:30 przed meczem

Lovell w Watertown o 16:00 przed meczem

Kartagina w Watertown 16:00 przed meczem

Clinton w Morrisville-Eaton o 16:00 przed meczem

East Syracuse Minoa w Auburn 16:30 przed meczem

Wschodnie Syrakuzy na Placu Centralnym 16:30 przed meczem

Westmoreland w Canastota 16:30 przed meczem

Clinton na Mount Markham 16:30 przed meczem

Cooperstown w Little Falls 16:30 przed meczem

Homer w Phoenix 16:30 przed meczem

La Fayette w Phoenix 16:30 przed meczem

READ  Polska wygrywa thriller OT nad Springfield | Wiadomości, sport, praca

Central Valley Academy w Vernon-Verona-Sherrill 16:30 przed meczem

Hamilton na Mount Markham 16:30 przed meczem

Waterville w Sauquoit Valley 16:30 przed meczem

Dziewczyny z golfa

Marcellusa w Chittenango 15:30 przed meczem

New Hartford w Free Academy of Rome o 15:30 przed meczem

Vernon-Verona-Cheryl w Camden 15:30 przed meczem

Oneida w Central Valley Academy 15:30 przed meczem

Auburn na Placu Centralnym 15:30 przed meczem

ESM-Orange na Placu Centralnym 15:30 przed meczem

ESM-Blue na Placu Centralnym 15:30 przed meczem

Oswego na Placu Centralnym o godzinie 15:30 przed meczem

West Genesee w Baldwinsville 15:30 przed meczem

Liverpool w CNS-Blue 15:30 przed meczem

Christian Brothers Academy w Manlius Pebble Hill 15:30 przed meczem

Dziewczyny z Lacrosse’a

Watertown IHC 17:30 przed meczem

East Syracuse Minoa w Kartaginie 17:30 przed meczem

Homer w Syracuse 18:00 przed meczem

Meksyk w Vernon-Verona-Cheryl o 18:30 przed meczem

Auburn w Fulton 19:00 przed meczem

Jamesville-DeWitt na Placu Centralnym o godz przed meczem

Odkryty tor dla dziewcząt

Christian Brothers Academy w Solvay 16:30 przed meczem

Central Institute of Technology w Westhill 16:30 przed meczem

Tully, Fabius-Pompey w Altmar-Parisch-Williamstown 16:30 przed meczem

Cato-Meridian w Port Byron 16:30 przed meczem

Frankfort-Schuyler w Little Falls 16:30 przed meczem

Fulton, Jamesville-DeWitt, Auburn w Fowler’s PSLA 17:00 przed meczem

softball

Byron Harbor w Kato Meridian o 16:00 przed meczem

East Syracuse Minoa w Syracuse 16:30 przed meczem

Baldwinsville w West Genesee 16:30 przed meczem

Westhill w Chittenango 16:30 przed meczem

Jordan – Elbridge o środa Sport 16:30 przed meczem

Altmar-Parish-Williamstown w Fabius-Pompeii 16:30 przed meczem

Biskupa Grimesa w Pułaskim o 16:30 przed meczem

Biskupa Loudena w Onondaga o 16:30 przed meczem

Vernon-Verona-Sheryl w New Hartford 16:30 przed meczem

Rome Free Academy w Central Valley Academy 16:30 przed meczem

Utica Proctor w Camden 16:30 przed meczem

READ  Grupa Leave No Trace będzie reprezentować Polskę na Międzynarodowych Oskarach

Whitesboro w Holland Patent 16:30 przed meczem

Utica Proctor w Camden 16:30 przed meczem

Brookfield w DeRuyter 16:30 przed meczem

Cincinnati w Dolinie Otselik 16:30 przed meczem

McGraw w Stockbridge Valley 16:30 przed meczem

Little Falls w Herkimer 16:30 przed meczem

Dolgeville w Adirondack 16:30 przed meczem

Waterville w Sauquoit Valley 16:30 przed meczem

Oriskany w Polsce 16:30 przed meczem

Morrisville-Eaton w West Canada Valley 16:30 przed meczem

Kartagina nad Indian River 16:30 przed meczem

Watertown w South Jefferson 16:30 przed meczem

Beaver River w Lovell 16:30 przed meczem

Belleville Henderson w Sackets Harbor 16:30 przed meczem

Kopenhaga w LaFargeville 16:30 przed meczem

Central Square w Jamesville-DeWitt 17:00 przed meczem

Cortland w Oswego 17:00 przed meczem

Skaneateles u Homera o 17:00 przed meczem

Westmoreland na Mount Markham 17:00 przed meczem

Generał Brown w South Louis 17:00 przed meczem

Lipa w Aleksandrii 17:00 przed meczem