Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Tom Walsh rzuca najlepszy w sezonie 22,22 m, aby przypieczętować zwycięstwo w Polsce

Tom Walsh rzuca najlepszy w sezonie 22,22 m, aby przypieczętować zwycięstwo w Polsce

Kiwi Tom Walsh zdominował strzelnicę mężczyzn podczas Memorial Meet Ireny Szwińskiej w Polsce.

Valerio Benicino/Getty Images

Kiwi Tom Walsh zdominował strzelnicę mężczyzn podczas Memorial Meet Ireny Szwińskiej w Polsce.

Tom Walsh zanotował najlepszy występ w sezonie, aby zwiększyć pewność swojego strzału, wygrywając na Memoriałowym Spotkaniu Ireny Szwińskiej w Polsce w środę (Nowa Zelandia).

31-letni były mistrz świata z Christchurch osiągnął najlepszą passę w tym roku, zdominował boisko w Bydgoszczy i pokonał zwycięski rzut na odległość 22,22 m – rekord mityngu i najdalszy rzut Kiwi od 22,26 m. Złoty medal na Igrzyskach Wspólnoty Narodów w sierpniu ubiegłego roku.

Walsh, który strzelił gola w czwartej rundzie na złotym spotkaniu Continental Tour, poprawił się do 22,12 m, zajmując drugie miejsce za oszałamiającym rekordem świata Ryana Croziera, który wyniósł 23,56 m w Los Angeles pod koniec zeszłego miesiąca.

W Polsce nie było krążownika, ale w stawce był były mistrz świata i srebrny medalista olimpijski Joe Kovacs oraz wybrani czołowi europejscy miotacze kul. Serie Walsha to: 21,49 m, faul, 21,94 m, 22,22 m, faul, 21,74 m.

Amerykanin Adrian Piperi zajął drugie miejsce z wynikiem 21,61 m, a Nigeryjczyk Chuk Enekwechi zajął trzecie miejsce z wynikiem 21,32 m. Kovacs zajął szóste miejsce z rozczarowującym wynikiem 20,84 mln.

Walsh jest teraz z powrotem w USA na krótki okres treningowy przed powrotem do Europy, aby otworzyć swój harmonogram przed Mistrzostwami Świata na mityngu Ostrava Golden Spike w Czechach 27 czerwca.

powiedział kiwi Rzeczy Po rekordowych wyczynach Croziera w Los Angeles zainspirowały go wyczyny amerykańskiego giganta.

„Wiesz, jeśli on może to zrobić, dlaczego ja nie mogę? Jestem w dobrym miejscu, rzucam tak daleko, jak rzuciłem na początku sezonu, i to stawia mnie z perspektywy tego, gdzie jestem” m o – powiedział Walsh. „Fizycznie czuję się dobrze – muszę zachować kontrolę nad tymi rzeczami mentalnie.

READ  Rozstawiona Iga Świątek kwalifikuje się do finału San Diego Open

„Ryan będzie przechodził długą drogę przez cały czas. To właśnie robi. To, co mogę kontrolować, to to, jak to widzę i jak się po tym zachowuję.”