Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Francis M. Downey Bischoff 1941-2022 | Wiadomości, sport, praca

YOUNGSTOWN – 80-letnia Frances M. Downey Bischoff z West Side City zmarła spokojnie w sobotę rano, 19 marca 2022 r., w Victoria House w Austin Town po długiej chorobie.

Frances, pieszczotliwie nazywana „Kitch”, urodziła się 1 grudnia 1941 roku w Youngstown, córka zmarłego Franka i Mary Zeets-Hornicków, i większość życia mieszkała w okolicy.

Ukończyła w 1959 roku Liceum Polskiego Seminarium z tytułem Bachelor of Science w zakresie Biznesu na Youngstown State University, które ukończyła 19 czerwca 1982 roku, a później Frances ukończyła Ohio Peace Officer Training w 1993 roku.

Frances pracowała jako urzędniczka policji w wydziale policji w Youngstown, a także pracowała jako dyspozytorka w wydziale policji kampusu YSU przez 11 lat, przechodząc na emeryturę w 2004 roku.

Była członkiem Zjednoczonego Kościoła Metodystycznego Western Reserve w Canfield. Frances była także członkinią Zjednoczonego Klubu Kobiet Metodystów i była członkinią Chrześcijańskiego Klubu Kobiet.

W młodości Frances była przywódczynią Cub Scoutów i poświęcała swój czas na różne zajęcia Cub Scout.

Lubiła ogrodnictwo i robótki ręczne, a zwłaszcza czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi. Frances była „motylem towarzyskim” i znana była z tego, że nawiązywała rozmowę z nieznajomymi, a czasem nawet z najdziwniejszymi nieznajomymi. Będziemy za nią bardzo tęsknić

Frances wyjechała, by uczcić troje swoich dzieci: Laurę (John) Saleh z Goodyear w Arizonie, Kennetha (Angelę) Downey z Cerritos w Kalifornii i Danielle Downey z San Jose w Kalifornii; dwóch wnuków, Johna i Seana Downeyów; dwóch braci, Rich (Margo) Hornick z Andover i Frank „Lo” Jr (Mary) Hornick z Canfield; I wielu członków dalszej rodziny.

Jej pierwszy mąż, Glenn Downey, którego poślubiła 29 sierpnia 1960 roku, zmarł 27 października 1977 roku. Drugi mąż, Robert E. Bischoff, którego poślubiła 6 maja 1983 roku, zmarł 6 kwietnia 2016 roku. Frances z miłością i niestrudzenie opiekował się zarówno Glennem, jak i Robertem przez całą ich chorobę.

Jego wnuk James Downey zmarł 27 grudnia 2019 roku.

READ  Gaga Słonina wybiera USMNT zamiast Polski dla międzynarodowej przyszłości

Przyjaciele i rodzina mogą zebrać się, aby złożyć wyrazy szacunku od 10 do 11 rano w sobotę 21 maja 2022 r. w Kinnick Funeral Home, 477 N. Meridian Road, Youngstown, gdzie nabożeństwo żałobne odbędzie się o 11 rano.

Pochówek odbędzie się na Cmentarzu Nadrzecznym w Polsce.

Rodzina Frances pragnie szczególnie podziękować swojej siostrzenicy Michelle Hornick oraz pielęgniarkom i personelowi Victoria House i Buckeye Hospicjum za ich życzliwość i troskliwą opiekę przez cały okres jej choroby.

Odwiedź www.kinnickfuneralhome.com, aby obejrzeć i udostępnić ten nekrolog oraz przesłać kondolencje rodzinie Franciszka.

(uwaga specjalna)