World

Hannity uderza w nowojorski paszport szczepień, mówi, że będzie to nieproporcjonalnie zranić czarnoskórych nowojorczyków

Gospodarz Fox News, Sean Hannity, odpowiedział we wtorek na mandat burmistrza Nowego Jorku, Billa de Blasio, dotyczący szczepień paszportowych, mówiąc, że wpłynie to nieproporcjonalnie na czarnoskórych nowojorczyków.

Wcześniej tego dnia de Blasio ogłosił, że od 16 sierpnia firmy wewnętrzne będą wymagać od klientów okazania dowodu szczepienia lub odrzucenia ich.

Ale Hannity powiedział, że de Blasio, Demokrata, żądał dokumentów, aby klienci mogli wejść do pracy, po tym, jak Demokraci ostro skrytykowali przepisy dotyczące identyfikacji wyborców jako dyskryminujące, było hipokryzją.

Każdy, kto chce zjeść obiad w pomieszczeniu, pójść na siłownię lub zrobić prawie wszystko w pomieszczeniu, będzie musiał przedstawić dokumenty potwierdzające szczepienie.

Pamiętaj od miesięcy, że Demokraci upierają się, że wszystkie formy legitymacji wyborców są, tak, rasistowskie. Nazwali przepisy dotyczące weryfikacji tożsamości wyborców „Jim Crow 21st Century” i „Jim Crow 2.0”.

„Ale jasne jest, że limit codziennych czynności został zatwierdzony przez Demokratów” – powiedział.

Gospodarz Fox News, Sean Hannity, zasugerował we wtorek, że nowojorski paszport na szczepionkę ogłoszony wcześniej tego dnia może nieproporcjonalnie wpłynąć na czarnych nowojorczyków, a także inne grupy ludzi.

Hannity kontynuował: „Tak jak w DNC, chcesz zobaczyć kongresmana, kobiety lub senatora ze swojego stanu, dostać butelkę wina lub sześć puszek piwa, „Tak, potrzebujesz dowodu tożsamości ze zdjęciem”, a teraz chcesz MUSISZ mieć dowód tożsamości, aby udowodnić, że zostałeś zaszczepiony tylko po to, aby wejść do restauracji, ale nie głosować.

nadchodzi Fox News Gospodarz, Laura Ingraham, skrytykował przywódców Demokratów za „zniszczenie” „niegdyś wielkiego” Nowego Jorku w brutalnym ataku we wtorek.

Ingraham twierdził tylko, że „złodzieje, bandyci i gangsterzy” nie mieli ograniczonej wolności w ciągu ostatnich 18 miesięcy i oskarżył Demokratów o pchanie miasta do „punktu krytycznego”.

Następnie twierdziła, że ​​de Blasio „głupie” nie przejmuje się ani nie jest „dumny” z miasta ani z harujących obywateli, którzy tam mieszkają.

READ  Gilded Johnson: Biden w bezpośredniej linii z Macronem i Carey w G7 | G7

„Burmistrz de Blasio chce przywrócić miasto tak, jakby było w maju 2020 r., Wszystko z powodu zmiennej delta… Nie mamy kryzysu Covid w Nowym Jorku, mamy kryzys przywództwa w Nowym Jorku” – powiedział. .

Ingraham wezwał nowojorczyków do „udzielenia głośnej nagany” de Blasio i nowojorskiemu gubernatorowi Andrew Cuomo, w przeciwnym razie zaryzykowaliby „nieustanną nędzę”.

Prezenterka Fox News, Laura Ingraham, skrytykowała przywódców Demokratów za

Prezenterka Fox News, Laura Ingraham, skrytykowała przywódców Demokratów za „zniszczenie” „niegdyś wielkiego” Nowego Jorku i powiedziała, że ​​miasto stoi w obliczu „kryzysu przywództwa”, a nie „kryzysu Covida” podczas brutalnego ataku we wtorek

De Blasio widziano w restauracji 30 lipca.  Hannity powiedział, że polityka burmistrza była obłudna, ponieważ wymagała identyfikacji, aby wejść do większości miejsc pracy, podczas gdy przepisy dotyczące identyfikacji wyborców były mocno krytykowane przez członków jego partii

De Blasio widziano w restauracji 30 lipca. Hannity powiedział, że polityka burmistrza była obłudna, ponieważ wymagała identyfikacji, aby wejść do większości miejsc pracy, podczas gdy przepisy dotyczące identyfikacji wyborców były mocno krytykowane przez członków jego partii

Hannity zauważył, że statystyki pokazują, że tylko 33 procent Murzynów w mieście jest zaszczepionych, co oznacza, że ​​bardzo niewielu zostanie wpuszczonych do większości miejsc pracy.

„Oznacza to, że 66 procent, dwie trzecie wszystkich Afroamerykanów nie będzie miało wstępu do restauracji, koncertów, miejsc gry w piłkę i kin w całym Nowym Jorku” – powiedział.

„To będzie teraz miało negatywny i nieproporcjonalny wpływ na mniejszości w Nowym Jorku”.

Inną grupą, na którą może negatywnie wpłynąć mandat dotyczący paszportu szczepień, powiedział Hannity, są ci, którzy mają schorzenia i nie mogą się zaszczepić.

„Twój lekarz prawdopodobnie powiedziałby, że nie powinieneś dostawać zastrzyku, nie powinieneś mieć zastrzyku z powodu tego rzadkiego stanu lub rzadkiego stanu” – powiedział.

Ponadto, powołując się na niedawne badanie przeprowadzone przez Cleveland Clinic, które sugerowało, że przeciwciała z zakażenia koronawirusem mogą być tak samo skuteczne jak szczepienie, powiedział, że osoby, które zaraziły się Covid-19, mogą nie wymagać szczepień.

„Bez względu na prywatność medyczną, twoja prywatność medyczna, poufność lekarza i pacjenta nie ma dla ciebie znaczenia” – powiedział.

„Każdy, kto jest zaszczepiony i może uczestniczyć w zajęciach w pomieszczeniach, wkrótce będzie musiał dzielić się swoimi dokumentami osobistymi i medycznymi z pracownikami każdej restauracji, każdego baru, każdego wydarzenia sportowego, każdego koncertu i innym przypadkowym nieznajomym w całym Nowym Jorku”.

Wcześniejsze oświadczenie De Blasio wywołało poruszenie wśród właścicieli firm, którzy są zdezorientowani, jak wdrożyć tę politykę.

Klienci i personel będą musieli wykazać, że otrzymali co najmniej jedną dawkę szczepionki w ramach planów wywierania nacisku na nowojorczyków, aby otrzymali zastrzyk.

Klienci i personel będą musieli wykazać, że otrzymali co najmniej jedną dawkę szczepionki w ramach planów wywierania nacisku na nowojorczyków, aby otrzymali zastrzyk.

Oficjalne dane pokazują, że 66 procent dorosłych w Nowym Jorku jest w pełni zaszczepionych

Oficjalne dane pokazują, że 66 procent dorosłych w Nowym Jorku jest w pełni zaszczepionych

Chociaż wejdzie w życie 16 sierpnia, inspekcje i egzekucje zaczną się dopiero 13 września, w tygodniu, w którym jesienią ponownie otwarto miejskie szkoły publiczne.

Egzekwowanie tej polityki zależy w dużej mierze od firm, a de Blasio twierdzi, że nie różniłoby się to zbytnio od gospodarza prowadzącego kogoś do stołu lub kasjera sprzedającego bilet.

We wtorek de Blasio powiedział: „Jeśli chcesz w pełni uczestniczyć w naszej społeczności, musisz się zaszczepić. już czas.’

„To cudowne miejsce pełne cudów, a jeśli zostaniesz zaszczepiony, wszystko to otworzy przed tobą” – dodał.

Według oficjalnych danych około 66 procent dorosłych w Nowym Jorku zostało w pełni zaszczepionych, a 5,6 procent zostało zaszczepionych częściowo.

Mandat na szczepionki jest najbardziej agresywnym krokiem, jaki miasto podjęło do tej pory, aby powstrzymać dramatyczny wzrost zachorowań spowodowanych przez wariant delta.

Mandat na szczepionki pojawił się po tym, jak w Nowym Jorku przetoczyła się agresywna odmiana delta

Mandat na szczepionki pojawił się po tym, jak w Nowym Jorku przetoczyła się agresywna odmiana delta

Burmistrz opisał „Klucz do przepustki NYC” jako podejście „pierwsze w stanie”.

READ  45 osób zginęło w wypadku autobusu w Bułgarii | Bułgaria

Jedynym sposobem na zajęcie się tymi instytucjami jest, jeśli zostałeś zaszczepiony, przynajmniej jedną dawką. Tak samo dla osób pod względem pracy, będą potrzebować co najmniej jednej dawki.

Celem jest tutaj przekonanie wszystkich, że nadszedł właściwy czas. Jeśli mamy zamiar zatrzymać zmienną delta, teraz jest czas. Oznacza to zaszczepienie się teraz.

Ale restauratorzy i adwokaci odpowiadają, mówiąc, że branża stanie w obliczu upadku, jeśli ograniczenia nadal będą obciążać sektor gospodarki, który w ciągu ostatniego półtora roku doświadczył utraty dochodów i załamania zatrudnienia.

Rząd wciąż utrudnia życie naszej branży. „Nie możemy tego dłużej znieść” – powiedziała prezes i dyrektor generalna Stowarzyszenia Restauracji Stanu Nowy Jork, Melissa Flechott, która twierdzi, że restauracje poniosły wystarczająco dużo strat i ograniczeń podczas pandemii.

Mieszkańcy mogą pokazać swoje karty szczepień CDC wraz z aplikacjami stanowymi i miejskimi, takimi jak Excelsior

Mieszkańcy mogą pokazać swoje karty szczepień CDC wraz z aplikacjami stanowymi i miejskimi, takimi jak Excelsior

Sean Oggs, kierownik Woodside Cafe w Queens, powiedział, że poczuł ulgę, gdy usłyszał tę wiadomość.

Już walczyliśmy. „Nie wiem, jak sobie z tym poradzić” — powiedział Augs.

To będzie dodatkowa praca. Sprawi, że rzeczy będą niemożliwe.

De Blasio powiedział we wtorek, że niektóre szczegóły dotyczące działania programu wciąż wymagają dopracowania, ale nie sądzi, aby sprawdzanie stanu szczepień było zbyt trudne dla firm, które już muszą zabierać bilety lub stawiać gości do stolika.

Ci, którzy chcą obejrzeć pokaz na Broadwayu lub poćwiczyć rano, będą musieli wyciągnąć kartę szczepień z CDC lub aplikacji takiej jak Excelsior, aby udowodnić, że otrzymali co najmniej jeden zastrzyk szczepionki Covid. Karty szczepień będą akceptowane jako dowód szczepienia wraz z podaniem stanowym i miejskim.

About the author

Halsey Pearson

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment