Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ukraina zestrzeliła dwa kolejne rosyjskie bombowce

Ukraina zestrzeliła dwa kolejne rosyjskie bombowce

Putin powiedział, że Rosja broni swojej suwerenności i bezpieczeństwa, broniąc swoich „obywateli” w Donbasie.

Rosja już wcześniej twierdziła, że ​​przeniosła swoje cele wojenne na „wyzwolenie” rosyjskojęzycznej wschodniej Ukrainy, gdzie utrzymuje, że Kijów dopuszcza się ludobójstwa.

„W naszej społeczności panuje współczucie, wzajemne wsparcie i solidarność”.

Putin powiedział, że pracownicy fabryki pracują „na trzy zmiany przez całą dobę”, aby kontynuować zaopatrywanie żołnierzy na linii frontu, gdzie poparcie dla wysiłku wojennego pozostaje wysokie „mimo wszystkich doświadczeń i całej goryczy strat…”.

„Dziś, gdy nasza Ojczyzna broni swojej suwerenności i bezpieczeństwa oraz chroni życie naszych obywateli w Donbasie i Noworosji (dwóch ukraińskich regionach, do których rości sobie prawa Rosja), decydująca rola w tej sprawiedliwej walce należy do naszych obywateli i naszej jedności”. „Oddanie Ojczyźnie i odpowiedzialność za jej losy” – powiedział.

„Te cechy ujawniły się jasno i jednoznacznie na początku specjalnej operacji wojskowej, gdy poparła ją bezwzględna większość narodu rosyjskiego. Mimo wszystkich doświadczeń i goryczy straty, ludzie są zdecydowani dokonać takiego wyboru.”

„Nie rozpoczęliśmy tej wojny w Donbasie. Jak już wielokrotnie mówiłem, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby ją zakończyć i wyeliminować nazizm. Aby wykonać wszystkie zadania specjalnej operacji wojskowej. Aby chronić suwerenność i bezpieczeństwo nasi obywatele”.

READ  Huragan Ida: „Zagrażająca życiu burza” uderza w wybrzeże USA | świat | Aktualności