Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Najnowsze wiadomości George’a Santosa: kongresman oskarżony o robienie nikczemnych żartów na temat Hitlera, Żydów i czarnych na Facebooku

Najnowsze wiadomości George’a Santosa: kongresman oskarżony o robienie nikczemnych żartów na temat Hitlera, Żydów i czarnych na Facebooku

George Santos: Oszust w Kongresie | na ziemi

George Santos został teraz oskarżony o robienie nikczemnych żartów na temat Hitlera i zabijanie Żydów i Murzynów w poście na Facebooku, najnowszym skandalu, który pochłonął nowo wybranego kongresmana.

W komentarzu na Facebooku z 2011 roku zrozumiał skrawek، عم أن السيد سانتوس كتب: „Hiiiiiiiiiiiiiiiiiiigh hiiiiiiiiiiItlerrrrrrrrr (هacel هyłów.

Były współlokator Santosa potwierdził autentyczność konta w serwisie i powiedział, że kongresman wygłaszał antysemickie komentarze. Adwokat Santosa powiedział Patchowi, że post na Facebooku był „całkowicie fałszywy”.

Twierdzenie pojawia się, ponieważ kongresman został wcześniej przyłapany na kłamstwie na temat bycia Żydem i jego przodków uciekających przed Holokaustem. Później wycofał zarzuty, mówiąc, że jest „Żydem”.

Oprócz tego, że został ujawniony za serię kłamstw podczas swojej kampanii, Santos jest również badany pod kątem zmienionego formularza zwrotu finansowego, który złożył w tym tygodniu do Federalnej Komisji Wyborczej. Po pierwsze, dwie pożyczki — w wysokości 500 000 USD i 125 000 USD — nie są już identyfikowane jako pochodzące z osobistych środków pana Santosa, jak miało to miejsce wcześniej.

1674864915

Mężczyzna mówi, że spotkanie biznesowe z Santosem przypominało „film o mafii”

Christian Lopez poznał pana Santosa w listopadzie 2020 roku w restauracji Il Bacco w Queens.

„Czułem się, jakbyśmy byli w Goodfellas, jakbyśmy byli w filmie o mafii” – powiedział Lopez. Washington Post. Mówili: „Hej, do zobaczenia tutaj z George’em, tędy”. Po tym, jak zabrał nas do tej eleganckiej restauracji i zrobił to wszystko, poczułem, że robi to, żeby nas odebrać”.

„Mówił, że jeśli dasz mi 300 000 $, zarobię ci pieniądze.” Dodał 35-latek.

Santos pracował jako dyrektor regionalny w Nowym Jorku w Harbour City Capital, firmie inwestycyjnej z Florydy, która rzekomo SEC nabyła w kwietniu 2021 r. miliony od inwestorów w tak zwanym „klasycznym schemacie Ponziego”.

Gustaw Killander28 stycznia 2023 00:15

1674862215

W dzielnicy George Santos, miejscu akcji „Wielkiego Gatsby’ego”, nie brakuje okrzyków „Trickster”.

Długa wyspa Złote Wybrzeże Znany wielu jako tło opowieści o fikcyjnej postaci, która wymyślała fantastyczne opowieści o swojej przeszłości, by wspinać się po szczeblach kariery Nowy JorkWysokie społeczeństwo nieustannie poszukuje obiektu swoich pragnień.

Tam, gdzie Jay Gatsby ostatecznie zawiódł w swoich wysiłkach, Santos odniósł sukces w swoich wysiłkach. Człowiek, który wielokrotnie kłamał na temat swojej historii, od twierdzenia, że ​​jego matka zmarła 11 września, po fałszowanie swojego wykształcenia i wartości netto – nie z miłości, ale z powodu darowizn, głosów i wpływów – został wybrany na miejsce w jednym z najpotężniejsze ciała ustawodawcze świata.

Więc jak to zrobił? Ile osób oszukało? Jak nikt nie wiedział? Prawda jest taka, że ​​wielu tak zrobiło. Ale nikt ich nie słuchał.

Czytaj więcej:

Richarda Halla27 stycznia 2023 23:30

1674859515

Głosy: Daj mu trochę uznania, George Santos wykonał cenną służbę publiczną

W okręgu kongresowym Long Island został wybrany do reprezentowania, Jerzego Santosa opuszczony.

To jest polityka wyborcza wywrócona do góry nogami. Kongresman powinien teoretycznie bać się Żmii Kapitolu bardziej niż ludzi, którzy go wybrali. Powód, dla którego Santos nie mówi nam nic o dzisiejszym stanie Partii Republikańskiej.

Czytaj więcej:

Richarda Halla27 stycznia 2023 22:45

1674856815

Jego były współlokator z Santos twierdzi, że groził jej, że odeśle ją z powrotem do Brazylii

Były współlokator Santosa twierdzi, że zagroził, że zabierze ją z powrotem do Brazylii, kiedy skonfrontowała go z kradzieżą biżuterii i pieniędzy.

powiedziała swojej współlokatorce, Adrianie Parisi Matka Jones że pan Santos „wyjaśnił, że jestem w jego kraju… i jeśli w każdej chwili otworzę usta, może odesłać mnie z powrotem do Brazylii”.

55-latka powiedziała, że ​​kupiła oba bilety na lot do Nowego Jorku w lutym 2011 roku.

„Nie miał pieniędzy na powrót, a ja byłam sposobem na opuszczenie Brazylii” – powiedziała.

Dodała: „Zawsze przekonywał ludzi, że wszystko było wielkim nieporozumieniem”.

Santos odrzucił te zarzuty.

„Ktokolwiek chciał po mnie przyjść, przyszedłby po mnie i robią to na drodze, a ja nie mogę się doczekać, aby wybić dziury we wszystkich tych ludziach, którzy rzucają te szalone oskarżenia bez żadnych potwierdzających dowodów, ponieważ są fałszywe” – powiedział. powiedział. New York Times.

Gustaw Killander27 stycznia 2023 22:00

1674854115

Obraźliwy post w mediach społecznościowych sprzed 12 lat wywołuje oburzenie

Jorge Santos spotyka się z ostrą krytyką po ujawnieniu komentarza w mediach społecznościowych sprzed 12 lat skrawek.

“hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiigh hiiiiiiiiiiiitlerrrrrrrrrrr (Height Hitler) lolololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololol all sombody kill her!! Głównie żydzi i czarni lolllolol!!! Dom” – napisał pan Santos.

powiedział jego adwokat, Joseph Murphy skrawek, „Komentarz na Facebooku, do którego się odniosłeś… jest całkowicie błędny, absolutnie obrzydliwy – absolutnie nie ma o czym rozmawiać”.

Ten facet przeszedł od „Jestem Żydem, a moja rodzina zginęła w Holokauście” do kpin z Żydów, Holokaustu i wychwalania Hitlera. Szczerze mówiąc, jego kłamstwa i szyderstwa wywodzą się z tego samego antysemityzmu i nienawiści do Żydów – i @ćwierkać Stoi dumnie z tym antysemityzmem”, Qasim Rashid ćwierkanie.

„Cóż, w tym momencie powinieneś zostać zapytany. Czy jesteśmy pewni, że Jorge Santos nie jest zabójcą zodiaku? Po prostu czekam, aż ten but spadnie”, Alejandra Caraballo dodany.

„Jesteśmy zniesmaczeni, gdy dowiedzieliśmy się, że kongresman George Santos, który kłamał na temat bycia Żydem podczas swojej kampanii, wcześniej publikował nienawistne komentarze na temat Adolfa Hitlera, Żydów i Czarnych” – Stop Anti-Semitism książki.

Gustaw Killander27 stycznia 2023 21:15

1674851427

FEC wysyła list do kampanii Santosa z prośbą o odpowiedzi po zmianie skarbnika

Federalna Komisja Wyborcza wysłała list do kampanii Santosa z prośbą o więcej informacji na temat złożonych dokumentów dotyczących nowego skarbnika, który twierdzi, że nigdy nie objął urzędu.

Czwartkowy list stwierdza, że ​​kampania Santosa „być może nie zawierała prawdziwych, poprawnych i pełnych informacji o skarbniku” w dokumentach złożonych w środę, które pokazują Thomasa Dattwilera jako nowego skarbnika i opiekuna dokumentacji.

Pięć oddzielnych komitetów zbierania funduszy otrzymało tę samą wiadomość po tym, jak wysłały dokumenty przedstawiające pana Datwylera jako ich nowego skarbnika.

Komitety i kampania muszą odpowiedzieć przed 2 marca.

W liście FEC napisano, że jeśli okaże się, że złożyli „istotne, fikcyjne lub oszukańcze fałszywe oświadczenie lub oświadczenie” na dokumentach, mogą zostać postawieni w stan oskarżenia karnego.

Gustaw Killander27 stycznia 2023 20:30

1674848715

Republikańska kongresmenka Nancy Mays wzywa George’a Santosa do rezygnacji: „Ten facet po prostu tego nie robi”

Republikańska przedstawicielka Nancy Mays z Południowej Karoliny zaatakowała swojego kolegę z Partii Republikańskiej Jerzego Santosa Nowy Jork Powinien podać się do dymisji.

Porozmawiaj z Republikaninem z Południowej Karoliny Niezależny W ekskluzywnym wywiadzie.

„Chodzi mi o to, że jeśli spojrzeć na zarzuty dotyczące finansowania jego kampanii, są tam poważne problemy” – powiedziała.

„Powinien zrezygnować, ale tego nie zrobi, a jeśli prasa patrzy, jak jest zakneblowany, goni go po Kapitolu, uwielbia zwracać na siebie uwagę” – powiedziała. „Uśmiecha się, śmieje i po prostu to wciąga”.

Czytaj więcej:

Eryk Garcia27 stycznia 2023 19:45

1674846015

Santos unika pytań o kasjera wymienionego w formularzach, który, jak twierdzi, nie pracował przy kampanii

George Santos uciekł w czwartek na przesłuchanie po tym, jak mężczyzna wymieniony jako jego skarbnik powiedział, że nie współpracuje z kongresmanem z Nowego Jorku.

Najnowszy komunikat zgłoszony przez reporterów z ABC News w czwartek wynika z dokumentów złożonych przez kilka komitetów zbierających fundusze działających w imieniu kampanii Santos 2022 z agencją opisującą zmianę osoby wyznaczonej na skarbnika komitetów. Te komitety są teraz wymienione jako te, których operacje finansowe są nadzorowane przez Thomasa Dattweilera, wieloletniego specjalistę od finansów kampanii politycznych.

Ale jest tylko jeden problem: pan Datwyler stanowczo powiedział ABC News, że nie pracuje dla kampanii Santos, i faktycznie powiedział im to przed złożeniem dokumentów FEC: „W poniedziałek poinformowaliśmy kampanię Santos, że pan Datwyler nie będzie pracował jako sekretarz, ” powiedział pełnomocnik Datwylera, Derek Ross. w imieniu funduszu.”

Gustava Killandera i Johna Bowdena27 stycznia 2023 19:00

1674843315

Santos wdał się w feud na Twitterze z Trixie Mattel z RuPaul’s Drag Race

Trixie Mattel Drag Race RuPaula A George Santos wdał się w spór na Twitterze z powodu plotek, że nowojorski kongresman był w przeszłości drag queen.

Za George’em Santosem i Trixie Mattels Fide

Gustaw Killander27 stycznia 2023 18:15

1674841500

George Santos: Każde kłamstwo jest hańbą dla republikańskiego kongresmana pierwszego roku, o którego popełnienie do tej pory został oskarżony

Nadążanie za listą fantazji może być trudne Jerzego Santosa Zarzucano mu, że powiedział, albo przyznał się, że mu powiedział, albo po prostu został przyłapany na gorącym uczynku po sprzecznym zeznaniu.

Ale nie martw się: Niezależny Jest tutaj i śledzimy całą listę kłamstw, nawet jeśli wciąż rośnie – zarówno pod względem liczby, jak i samego zakresu upokorzenia, jakie wyrządza nie tylko panu Santosowi, który pozostaje nieugięty, że spędzi dwa lata na stanowisku przedstawiciela ds Nowy JorkTrzecia dzielnica, ale do republikański Klub w domu jako całości.

John Bowden szczegółowo opisuje wszystkie dotychczasowe kłamstwa Santosa:

Rachel Sharp27 stycznia 2023 17:45