Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gracze celują w Mortal Kombat 1 w port Nintendo Switch

Gracze celują w Mortal Kombat 1 w port Nintendo Switch

Wersja Mortal Kombat 1 na Nintendo Switch spotyka się z ostrą krytyką ze strony niektórych fanów i recenzentów przed premierą we wtorek.

Gra będzie dostępna w ogólnej sprzedaży dopiero 19 września, ale obecnie dostępny jest wcześniejszy dostęp dla graczy, którzy zamówili w przedsprzedaży wersję Premium lub Kollector’s Edition Mortal Kombat 1.

Podczas gdy NetherRealm Studios opracowało serię PS5 i Xbox

W ciągu ostatnich kilku dni wielu graczy zaczęło odwiedzać platformy mediów społecznościowych i fora internetowe, aby podkreślić różnice graficzne pomiędzy wersją Mortal Kombat 1 na obecną generację i na Switcha.

Chociaż nigdy nie oczekiwano, że wersja na Switcha będzie konkurować wizualnie z innymi wersjami, cięcia graficzne w połączeniu z poważnymi problemami z wydajnością sprawiły, że niektórzy komentatorzy zastanawiali się, dlaczego gracze Nintendo zostali poproszeni o zapłacenie 70 dolarów – tyle samo, ile kosztuje gra na innych urządzeniach. Konsole – za produkt, który wydaje się wyraźnie gorszej jakości. W przeciwieństwie do Stanów Zjednoczonych, wersja na UK Switch jest o 5 funtów tańsza niż cena gry na konsolach Xbox i PlayStation.

Wersje gry na obecną generację spotkały się z uznaniem krytyków, uzyskując noty 88 (Xbox Series Opublikowano dotychczas zaledwie kilka recenzji Switcha i te, które się ukazały, były stosunkowo nieprzychylne.

„Występują problemy z szybkością klatek na sekundę, znaczny spadek rozdzielczości, problemy z wejściem i synchronizacją związane ze spadkiem wydajności, brakującą zawartością, błędy zawieszające się w grze w trybie Inwazji, długi czas ładowania i niereagujące menu” – twierdzi. Recenzja Nintendo LifeCo daje grze 2/5 gwiazdek.

„Jeśli jesteś wielkim fanem Mortal Kombat i twoją jedyną opcją jest Switch, być może uda ci się przecisnąć przez to wszystko. Jeśli jednak nie masz innej opcji, sugerujemy, abyś na razie trzymał się z daleka od tej opcji.

READ  Nadeszła aktualizacja Immortals Fenyx Rising 1.3.1 - oto pełne informacje o aktualizacji

Co gorsza, w wersji na Switcha brakuje obecnie pełnej wersji nowego trybu Inwazji, który w recenzji Mortal Kombat 1 wydanej przez VGC opisano jako „imponująco dogłębną przygodę dla jednego gracza, eksplorowaną poprzez rozgrywkę niemal na stole”. Punkt widzenia”.

ogłoszenie: Aby wyświetlić to osadzenie, zezwól na używanie funkcjonalnych plików cookie Preferencje plików cookie.

„Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia graczom na Switchu w momencie premiery, dostępne będzie jedynie wprowadzenie do Inwazji” – powiedział wydawca Warner Bros. Gry. Powiedział W poście na stronie pomocy technicznej Mortal Kombat 1.

„Pełna zawartość Sezonu 1 Inwazji będzie dostępna na Switchu w ciągu kilku tygodni. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie może to spowodować dla graczy na Switchu i pracujemy nad jak najszybszym wprowadzeniem tej aktualizacji.