Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Age of Mythology: Retelled ukaże się na Xbox i PC jeszcze w tym roku

Age of Mythology: Retelled ukaże się na Xbox i PC jeszcze w tym roku

Age of Mythology: Retold, nadchodzący remaster gry Age of Empires z 2012 roku o tej samej nazwie, ukaże się jednocześnie na Xbox i PC jeszcze w tym roku.

Age of Mythology: Retold to gra strategiczna czasu rzeczywistego opracowana przez World's Edge i Xbox Game Studios. W grze gracze mogą dowodzić panteonem greckich, nordyckich i egipskich bogów w epickich bitwach o walczące ziemie w kampaniach dla jednego gracza lub w trybie współpracy. Chociaż Age of Mythology nie ma konkretnego okna premiery, gra zostanie udostępniona w ramach jednodniowej subskrypcji Game Pass wraz z premierą na konsolach Steam i Xbox.

Age of Mythology: Retold będzie zawierać nowe modele postaci i nie tylko.

„W Age of Mythology Retold nie tylko ulepszamy silnik i zapewniamy wszystkie ulepszenia jakości, jakich można oczekiwać od World's Edge, ale także wkładamy więcej wysiłku w aktualizację grafiki” – powiedział dyrektor artystyczny Melinda Rose. Film reklamowy. „Oznacza to wszystkie nowe modele 3D, wszystkie nowe animacje, tekstury, interfejs użytkownika, efekty wizualne, wszystko”.

Aby zaprezentować zaktualizowane modele postaci 3D Age of Mythology: Retold, Rose udostępniła modele Meduzy, Pegaza i Cerberusa naturalnej wielkości w rzeczywistości rozszerzonej.

„Naszym celem jest nie tylko uhonorowanie przeszłości, ale także tchnięcie nowego życia w tę grę i uhonorowanie legend” – powiedziała Rose.

Dzisiejsza wiadomość z Age of Legends: Retold zbiega się z ogłoszeniem studia World's Edge i TiMi Studio Group, że współpracują, aby jeszcze w tym roku udostępnić grę Age of Empires na urządzenia mobilne. Krótko mówiąc, rok 2024 to ekscytujące czasy dla potężnych graczy zajmujących się strategią czasu rzeczywistego na wszystkich platformach.

W naszej recenzji Age of Mythology wystawiliśmy grze ocenę 9,3, stwierdzając, że „otwiera ona serię, oddalając się o krok od historii i dając projektantom nieco większą swobodę”.

Mamy nadzieję, że Retold będzie kontynuować dzieło swojego poprzednika, dostarczając fanom kolejną grę RTS wszechczasów, gdy zostanie wydana jeszcze w tym roku.

READ  Najnowszy soundbar Sennheisera jest mniej więcej o połowę mniejszy i o połowę tańszy od swojego premium poprzednika

Isaiah Colbert jest niezależnym pisarzem dla IGN. Możesz ich śledzić na Twitterze @ShinEyeZehUhh.