Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Tylko japońska gra Mega Man Just Shadow Dropped On The Switch (USA)

Zdjęcie: SNK

Ku zaskoczeniu wszystkich, co jest mniej znane Mega człowiek Cień właśnie spadł na Switch eShop w USA. W chwili pisania tego tekstu nie jest on jeszcze dostępny w eShopie w UE, ale postaramy się Cię o tym poinformować.

Mega Man Bitwa i Fightersi Jest to port przełącznika dla kolektora Neo Geo Pocket Color, składający się z przenośnych wersji Mega Man: Bitwa o władzę A Mega Man 2: Potężni wojownicy. Gra została wydana w 2000 roku, ale była dostępna tylko dla klientów w Japonii.

Nowa wersja na Switchu kosztuje 7,99 USD i wydaje się być bezpośrednim portem wersji japońskiej. Wydaje się również, że została opublikowana przez SNK, a nie przez Capcom, co może wyjaśniać brak jakichkolwiek działań marketingowych związanych z uruchomieniem. To jest dół oficjalnej strony eShopu gry:

MEGA MAN BATTLE & FIGHTERS zawiera dwie kieszonkowe tytuły NEOGEO: MEGA MAN: THE POWER BATTLE i MEGA MAN 2: THE POWER FIGHTERS.

■ MEGA MAN BATTLE & FIGHTERS JUŻ DOSTĘPNE W KOLORACH KIESZENI NEOGEO WYBIERZ! Możesz także grać jako różne postacie PROTO MAN, BASS i DUO, z których każda ma swój własny, odrębny styl gry. Przygotuj swojego Bustera i wejdź do świata MEGA MAN!

■ Przejdź od razu do akcji, grając z postaciami bossów z MEGA MAN 1 do 7! Pokonaj w sumie 40 bossów i połóż kres Doktorowi. Wiley planuje przejąć świat!

■ Dane postaci można uzyskać losowo, pokonując wrogów! Wybierz i zbierz wszystkie 36 gatunków, aby zapełnić swoją osobistą bazę danych!

*Ten produkt zawiera wyłącznie wersję japońską.
* Funkcjonalność handlowania została wyłączona.
*Przewodnik zawarty w grze pochodzi z NEOGEO POCKET Color Edition. Dlatego niektóre kontrolki Nintendo Switch mogą się różnić.

Czy zdobędziesz Mega Man: Battle & Fighters ze sklepu Switch eShop? Daj nam znać w komentarzach!