Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gość Airbnb stał się wirusowy po tym, jak twierdził, że przebywa w dużej łazience z łóżkiem

Gość Airbnb stał się wirusowy po tym, jak twierdził, że przebywa w dużej łazience z łóżkiem

Gość Airbnb stał się wirusowy po tym, jak zaoferował swój rzekomy wynajem, który okazał się być dużą łazienką z łóżkiem.

Davida Holtza Udostępnij zdjęcie na Twitterze Poniedziałek na Airbnb pokazał swoją przestrzeń, która składa się z łazienki z prysznicem, toaletą i umywalką. Jednak pokój wydawał się służyć do czegoś innego, ponieważ obok toalety stało również białe łóżko.

Holtz, profesor na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley, zaczął kpić z przestrzeni w podpisie swojego postu. „Tfw [that feeling when] do twojego @pracownik I zdaję sobie sprawę, że cała przestrzeń to w zasadzie tylko duża łazienka, w której gospodarz ustawił łóżko”.

Chociaż nie udostępnił konkretnego linku do listy, to jest Twierdził, w odpowiedzi na tweeta, Ta oferta nie miała „w tamtym czasie żadnych recenzji”, które zarezerwował, chociaż teraz ma ich kilka. Twierdził również, że miejsce wynajmu znajdowało się w Londynie.

Post szybko stał się wirusowy na Twitterze, zdobywając ponad 1,3 miliona wyświetleń i gdzie wygenerował profil Odpowiedź Z oficjalnego konta Pomocy Airbnb. Firma zachęcała Holtza do podania „adresu e-mail powiązanego” z jego kontem Airbnb, aby Airbnb mógł przyjrzeć się bliżej domniemanemu czynszowi.

Odpowiedź na wynajemHoltz twierdził, że „wielokrotnie” rozmawiał z obsługą klienta Airbnb i za każdym razem firma „nie była zainteresowana pomocą w rozwiązaniu problemu”. Kiedy zapytał, czy tym razem może „oczekiwać innego wyniku”, strona pomocy Airbnb ponownie odpowiedziała, zachęcając go do wysłania e-maila do firmy.

W międzyczasie inne osoby odpowiedziały na tweeta, kpiąc z pozornego czynszu i braku miejsca, które Holtz miał w pokoju.

„To przezroczyste szkło między toaletą a łóżkiem”, zapytała jedna osoba, „jakbyś nie mógł nawet przyciemnić go dla działu prywatności”.

READ  Pokemon Go Regidrago Global Makeup Event: Czasowe zadania badawcze i nagrody

Kolejny żart: „Nie zapomnij wyłączyć deski klozetowej do pracy przy ladzie”.

Inna pomocna osoba zauważyła: „Wszystko, czego potrzebujesz, masz na wyciągnięcie ręki”, a inna stwierdziła: „Zawsze chcesz sprzątać [their] Zęby w łóżku.

Inne osoby twierdzą, że miały podobne doświadczenia podczas pobytu w wynajmowanej powierzchni na platformie. „Miałem dokładnie taki w Londynie. To było chyba w 2016 roku… Wyszedłem po 20 minutach (było bardzo brudno) i na szczęście znalazłem inny Airbnb…” napisała jedna osoba.

kiedy wezwany NiezależnyHoltz odmówił komentarza. Niezależny Skontaktuj się z Airbnb, aby skomentować.

Holtz nie jest jedynym gościem Airbnb, który ostatnio stał się popularny w mediach społecznościowych. W zeszłym tygodniu gospodarz Airbnb został wezwany za skrajne rozmieszczenie zasad w wynajmowanych obiektach, co według jednego z gości odbierało poczucie bycia na wakacjach. W filmie, który jest teraz wirusowy na TikTok, Becky Navarro pokazała mnóstwo naklejek w całym domu, z różnymi zawiniętymi karteczkami przyklejonymi do drzwi, ścian, stołów i szafek.