Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Activision wyjaśnia, że ​​rozmiary plików Call of Duty: Modern Warfare 3 przekraczają 200 GB

Activision wyjaśnia, że ​​rozmiary plików Call of Duty: Modern Warfare 3 przekraczają 200 GB

Call of Duty: Modern Warfare 3 wkrótce zakończy kampanię wczesnego dostępu On jest Dla tych, którzy chcą zamówić grę w przedsprzedaży), a wymagania systemowe wskazują na absolutnie ogromny rozmiar instalacji, w niektórych przypadkach przekraczający 200 GB, a pełna premiera nastąpi w przyszły piątek, 10 listopada – a Activision przeniosło się teraz do wyjaśnienia, co się dzieje Tutaj.

W Wspólne oświadczenie w mediach społecznościowychwydawca obwinił potencjalnie ogromne miejsce na dysku twardym Call of Duty: Modern Warfare 3 „zwiększoną ilością zawartości dostępnej od pierwszego dnia”, która obejmuje otwarty świat Zombie, obsługę przedmiotów przeniesionych z Modern Warfare 2, a także mapę do uruchamiania Call of Duty: Warzone.

Dobra wiadomość dla każdego, kto wpatruje się w malejące gigabajty, jakby projektowali dla Krzyku Muncha, jest taka, że ​​Modern Warfare 3 wydaje się zapewniać sporą kontrolę nad tym, które bity są zainstalowane, a które nie. „Możesz zarządzać plikami Call of Duty w sekcji Zarządzanie plikami w menu uruchamiania COD HQ” – zauważa Activision. „Obejmuje to możliwość odinstalowania określonej zawartości, w którą aktywnie nie grasz”.

Ujawniono zwiastun Call of Duty: Modern Warfare 3.

Bazując na opcjach dostępnych w dzisiejszej wersji kampanii Early Access, m.in Zostało to podkreślone na IGN, wygląda na to, że ustawienia komponentów, których nie da się zainstalować, stają się dość szczegółowe, co oznacza, że ​​będziesz mógł wcisnąć 8 GB tutaj lub 35 GB tam – i to bez całej dodatkowej zawartości wyświetlanej w dniu premiery. Ponadto Activision twierdzi, że „ciągłe wysiłki optymalizacyjne” oznaczają, że ostateczne rozmiary instalacji powinny być mniejsze niż „poprzednie pakiety Call of Duty w pakiecie”, choć dla mnie wydaje się to bardziej zwycięstwem względnym niż absolutnym.

W tej chwili niektórzy gracze korzystający z wczesnego dostępu na PS5 zgłaszają, że po zainstalowaniu Call of Duty HQ i kampanii rozmiar plików wynosi około 240 GB, ale pomijając problemy z pamięcią masową, wygląda na to, że premiera Modern Warfare 3 we wczesnym dostępie w końcu przebiega sprawnie po kilku początkowych problemach . Niektórzy gracze byli początkowo witani komunikatem o błędzie „Wymagany dysk” podczas próby uruchomienia gry – chociaż od tego czasu Activision Wydano aktualizację Aby rozwiązać ten problem – zgłoszono również awarie na wielu adresach. Problemy te na krótko wpłynęły na wcześniejszy dostęp do kampanii, procesy weryfikacji kont i systemy postępów, ale Activision twierdzi, że usługi już tak Teraz wraca do zdrowia.

Wczesny dostęp do kampanii Call of Duty: Modern Warfare 3 będzie kontynuowany aż do pełnej premiery gry na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series

READ  „The Soul Lives”: Apple wycofuje iPoda po 21 latach | jabłko