Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Google ogłasza aplikacje na Androida w dziwnym sklepie Amazon

Google ogłasza aplikacje na Androida w dziwnym sklepie Amazon

Ostatnio – szczególnie z SamsungiemGoogle w bardziej widoczny sposób reklamuje ekosystem Androida i jego możliwości. Najnowszym przykładem jest strona sklepu/marki Amazon (w USA) o nazwie „Urządzenia z Google”.

W tym przypadku różni się to od witryny Made by Google (Pixel, Nest, Chromecast itp.) Najważniejsze informacje tylko dla telefonów z systemem Android od różnych partnerów. Okładka przedstawia Google Duo ze składanymi ulepszeniami, YouTube i widok na żywo w Mapach Google.

Pracuj, baw się i łącz zaraz po wyjęciu z pudełka.

Korzystaj z ulubionych aplikacji Google, gdy robisz zakupy z ulubionych telefonów.

Co dziwne, słowo „Android” nigdy nie jest wymienione na tej stronie sklepu Amazon, z naciskiem na aplikacje i usługi Google działające na mobilnym systemie operacyjnym. Marka Androida również nie pojawia się w „google | SAMSUNG”, ale reklamy były promowane w kanałach społecznościowych Androida.

Istnieją trzy kolumny wsparcia z Google wskazujące na „wbudowany” charakter. Aby wyszukać, można szybko przeszukać pasek główny za pomocą zapytań głosowych, głównie „Google AR”, a nie „Google Lens” i Asystenta.

Wbudowane aplikacje Google obejmują Chrome, Google Password Manager, Google Pay i Gmail jako część obszaru roboczego. Wreszcie, bezpieczeństwo Google dotyczy Play Protect, Kids Space (i prawdopodobnie Family Link) i ustawień konta Google

Przechodząc od zakładki głównej sklepu Amazon, urządzenia współpracujące z Google wyróżniają czterech producentów OEM i mają dość interesujący opis każdego z nich:

OnePlus: najlepsze zabezpieczenia Google spotykają się z ultraszybką mocą przetwarzania.

Dopasowanie bezpieczeństwa do wydajności jest nieco ogólne, podczas gdy „moc przetwarzania” jest prawie taka sama we wszystkich obszarach, z głównymi flagami w tym momencie.

  • Polecane telefony: OnePlus 9, 9 ProA 10 ProNord N20, N200.

Samsung: najlepsze funkcje personalizacji Google spotykają się z oszałamiającym designem.

Ewentualny materiał, na który powołujesz się, podkreślając przejrzysty projekt sprzętu.

READ  Szósty subreddit Destiny 2 wyciekł w taki sam sposób jak Strand

Motorola: to, co najlepsze w prostocie Google, spotyka się z nieprzerwaną wydajnością.

W nawiązaniu do większości zapasów na urządzeniach Moto.

  • Polecane telefony: Razr 5gStylus Moto G 5G, G Pure, G Power, G Play, jeden as 5G, Edge, Edge+

Pixel: przydatne telefony Pixel firmy Google.

„Przydatne” to zdecydowanie marka, której Google używa do opisania siebie

9 do 5Google’s Take

Po raz pierwszy natknęliśmy się na stronę Google Store jako „sponsorowany” baner u góry listy produktów po wyszukiwaniu w Amazon. Zakupy usług mobilnych Google były numerem jeden na karuzeli.

Poczucie potrzeby reklamowania się w ten sposób przez Google jest dość interesujące. Chce pojawić się przed osobami, które kupują telefony z Androidem i upewnić się, że wybierają telefony z Usługami Play. Nie jest to największy problem w Stanach Zjednoczonych, ale warunki zawsze mogą się zmienić w przyszłości i za granicą.

Tymczasem brak nazwy „Android” nigdzie raczej nie odzwierciedla utraty zaangażowania Google w rozwój podstawowego mobilnego systemu operacyjnego, ale może oznaczać zmianę marki skupioną na usługach własnych, które Google wyraźnie świadczy.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji: