Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ogłoszono Nintendo Direct z 40-minutowymi grami na Switcha, które wyjdą tej zimy

Ogłoszono Nintendo Direct z 40-minutowymi grami na Switcha, które wyjdą tej zimy

W związku z plotkami o nowej generacji Switcha w czwartek o 7:00 czasu pacyficznego ogłoszono Nintendo Direct. Nintendo oświadczyło, że skoncentruje się na wydaniu gier na Switcha tej zimy.

Wśród plotek znajdują się remastery klasyków Nintendo, takich jak The Legend of Zelda: The Wind Waker, remake Fire Emblem i nowa gra Donkey Kong. Switch nowej generacji również może zostać wcześnie dokuczony, chociaż Nintendo może obawiać się zakłócenia harmonogramu wydań w okresie świątecznym.

Nintendo powiedziało, że występ na żywo będzie trwał około 40 minut. „14 września o 7:00 czasu pacyficznego obejrzyjcie transmisję na żywo #NintendoDirect zawierającą około 40 minut informacji skupiających się na grach #NintendoSwitch, które zostaną wydane tej zimy” – oznajmiło Nintendo w poście na X.

Jak oglądać Nintendo Direct

IGN będzie transmitować na żywo Nintendo Direct Watch Party o 7:00 PT / 10:00 ET / 15:00 GMT z następujących lokalizacji, a następnie będzie transmitowany na żywo post-show NVC:

Ostatnie duże wydarzenie Nintendo Direct odbyło się w czerwcu, kiedy Nintendo ujawniło Super Mario Wonder, remake gry RPG Super Mario i kilka innych ważnych zapowiedzi. Spodziewajcie się szczegółowego zapoznania się z obiema grami, a także daty premiery drugiego zestawu DLC Pokémon. Tylko nie liczcie na DLC Tears of the Kingdom, które według producenta Eiji Aonuma nie powstanie.

Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej relacji Nintendo Direct w czwartek na IGN, w tym specjalne szczegółowe relacje za pośrednictwem czatu głosowego Nintendo, dalsze analizy i nie tylko.

Kat Bailey jest dyrektorką wiadomości IGN i współgospodarzem Nintendo Voice Chat. Czy masz jakieś rady? Wyślij jej bezpośrednią wiadomość na adres @the_katbot.