Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gracz Elden Ring ukończył tę grę w 2,5 godziny bez awansowania ani otrzymania ani jednego trafienia

Ktoś ukończył Elden Ring w dwie i pół godziny, nie zdobywając ani jednego ciosu.

W przeciwieństwie do niektórych nieudanych biegaczy, którzy zwykle szybko poruszają się po grze, unikając bossów i całych regionów, Streamer Ainrun – uznawany za eksperta w kończeniu gier z oprogramowania bez trafienia – zakończył swoją nieudaną karierę A Zmierz się z Graft Scion, pierwszą walką z bossem, która zwykle wymaga skoczenia z klifu i śmierci, aby iść naprzód.

Elden Ring for Dolls: Podstawy Wszystko, co musisz wiedzieć (ale bałeś się zapytać).

„Tworzę nieudane rozruchy i szybkie uruchamianie gier od 2020 roku, zaczynając od Dark Souls 1”, powiedział Enron. Kotaku.

„Osobiście czuję [skipping the Grafted Scion] Przerywa sekwencję, którą programiści chcieli, abyś przeszedł, aby awansować w grze, więc decydujesz się walczyć.

Dodał: „Spędziłem dużo czasu na ćwiczeniu tego, szukając okazji do skorzystania. Motywował mnie również fakt, że większość innych graczy decyduje się pominąć tego trenera. Moim zdaniem „wyzwanie” przebiegające jak to miało być trudne, [so] Używanie skrótów tak naprawdę nie ma sensu”.

Ainrun dokonał tego wyczynu, koncentrując się na konstrukcji, która zadziwia wroga, aby mógł utrzymać dystans, gdy jest aktywny, i zadać obrażenia, gdy się potknie i upadnie.

Elden Ring to najlepiej sprzedająca się gra 2022 roku. Według firmy badawczej NPD Group, gra RPG tej firmy zajmująca się oprogramowaniem „zajęła pierwsze miejsce pod względem sprzedaży w dolarach w ciągu czterech z pierwszych pięciu miesięcy na rynku”, najlepiej sprzedającą się grą w czerwcu 2022 roku i pozostaje „najlepiej sprzedającą się grą 2022 roku. Nawet dzisiaj”.

Wcześniej w tym tygodniu wydawca Elden Ring Bandai Namco potwierdził Raporty, że stał się celem hakerówPrzyznał, że uzyskano dostęp do poufnych informacji na jego serwerach. Wydawca potwierdził istnienie „potencjału”, który zawiera informacje o kliencie Oświadczenie przekazane do Eurogamer.

READ  Możliwe, że nie uda Ci się złapać wszystkiego w Pokémon Scarlet i Violet