Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Google całkowicie drażni Pixel Fold [Video]

Google całkowicie drażni Pixel Fold [Video]

Przed konferencją I/O 2023, która odbędzie się w najbliższą środę, Google wykonał ruch dostępny Oficjalny wygląd Pixel Fold z prowokacją „May The Fold Be With You”.

Widzimy Pixel Fold w kolorze białym (oczekiwana jest również czerń), zaczynając od potrójnej konfiguracji aparatu z tyłu i równie błyszczącego zawiasu. Zobaczysz wtedy zagięcie całkowicie otwarte z dwóch rogów. Pierwszy pokazuje, jak cienki jest Pixel Fold, nawet przy uderzeniu aparatu, a drugi pokazuje otwarcie wewnętrznego ekranu. Ostatnie ujęcie jest poza przednim wyświetlaczem z zawsze włączonym wyświetlaczem.

Tymczasem Google potwierdził hashtagiem nazwę „Pixel Fold”.

W tym 8-sekundowym klipie znajduje się zastrzeżenie „wkrótce”: „To urządzenie nie zostało objęte licencją zgodnie z wymogami FCC lub innych organów regulacyjnych. To urządzenie nie może być sprzedawane ani w inny sposób dystrybuowane, dopóki wymagane licencje prawne nie zostaną uzyskany.”

Jednak przeszedł już przez FCC w zeszłym tygodniu, co ujawniło potencjał Ultra Wide Band (UWB).

poza tym Gwiezdne Wojny Z tego wszystkiego wynika podekscytowanie, ponieważ projekt Pixel Fold całkowicie wyciekł w ciągu ostatnich kilku miesięcy, w tym w weekend. Google nie ma nic do stracenia, robiąc to sześć dni wcześniej.

Więcej o Pixel Fold:

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

READ  Zaktualizuj swój telewizor Freeview już dziś, w przeciwnym razie przegapisz te nowe kanały