Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pomimo kupienia przez Sony, Bungie podnosi ceny przepustek sezonowych Destiny 2

Pomimo kupienia przez Sony, Bungie podnosi ceny przepustek sezonowych Destiny 2

Zdjęcie: Push Square

Nawet nowo wybite Bungie, które Sony nabyło za ponad 3 miliardy dolarów, odczuwa trudności gospodarcze, jak się wydaje. Pochowany między a Szczerze mówiąc przerażająca powódź informacjiIdąc dalej, legendarny deweloper zdradził, że podniesie cenę przepustki sezonowej. Począwszy od sezonu 21, trzeba będzie zapłacić 1200 srebra za standardową przepustkę sezonową i 2200 srebra za przepustkę sezonową obejmującą 10 stopni. Poprzednia cena wynosiła odpowiednio 1000 i 2000 sztuk srebra.

Możesz kupić 1100 srebra za 8,49 GBP / 9,99 USD i 2300 srebra za 16,79 GBP / 19,99 USD, więc nie jest to największa zmiana pod względem pieniędzy w prawdziwym świecie. Warto również zauważyć, że jeśli kupiłeś Destiny 2: Lightfall, będziesz mieć bezpłatny dostęp do aktualnej przepustki sezonowej bezpośrednio w punkcie zakupu, co się nie zmienia. Podobnie, jeśli posiadasz już przepustkę roczną, oczywiście uzyskasz pełny dostęp do wszystkich sezonów aż do sezonu 23 bez dodatkowych opłat.

Mimo to deweloper nie wygląda najlepiej, zwłaszcza gdy niecały miesiąc temu przeprosił za stan Lightfall. Aby być uczciwym wobec Bungie, społeczność miała zaskakująco przemyślaną reakcję na tę wiadomość, być może dlatego, że wzrost cen nie jest ogromny Całkowity. naklejona jedna naklejka reddit Przenieśli się jednak, by uspokoić innych fanów: „Nie martwcie się, chłopaki, to trochę indie – potrzebują więcej pieniędzy”.

Właściwie.

READ  Subaru Impreza 3.0 Turbo H6 EZ30 z 2005 roku wystawione na aukcji