Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Edwarda B. Wójtowicz 1951-2021 | Wiadomości, sport, praca

MacDonald – zmarł Edward B. Vojtovic w poniedziałek 20 grudnia 2021 r. pośród swojej rodziny.

Urodził się 22 kwietnia 1951 roku w Briar Hill w Youngstown jako syn Edwarda i Jane Wojtowiczów.

Ukończył Szkołę Nadreńską w 1969 roku. Niedługo po studiach spotkał miłość swojego życia, Marie Lou Graziano. Pobrali się 24 czerwca 1972 roku i spędzili razem 47 wspaniałych lat.

Ed przeszedł na emeryturę z Valorik po 27 latach służby w 2015 roku. Był członkiem New Life Christian Fellowship w Liberty Town. Był oddanym mężem, ojcem, dziadkiem, bratem, synem i przyjacielem.

Spędzał czas z rodziną i przyjaciółmi, wspominając wiele wspomnień, napełniał jego serce radością. Zawsze był tam, aby wyciągnąć pomocną dłoń każdemu w potrzebie. Kochał golfa, łowił ryby i polował, był fanem Cleveland Browns.

Nawiązywanie przyjaźni było łatwe i zrobił wiele w swoim życiu.

Ed zostawia swoich dwóch synów, Edwarda J. Vojtovic (Melani Green) autorstwa Gerarda i Erica B. Wojtovic (Rebecca) Gerarda; jego troje wnucząt, Matthew, Emily i Madeleine; jego bracia, Gary (Marian) z Polski i Joseph z Ellsworth; jego siostra Jane Ambrose (Donald) z Austin Town; I kilka córek, synów, kuzynów i wujków.

Śmierć Eda poprzedził 47-letni romans Mary Lou; rodzicielstwo; i jego szwagierka Marianne „Sisi”.

Godziny kontaktu będą odbywać się od 17:30 do 19:00 w poniedziałek 27 grudnia 2021 i od 9 do 9:45 we wtorek 28 grudnia 2021 w Schiavone Funeral Home, po czym nastąpi skierowanie do Tod Homestead Cmentarz.

Postępuj zgodnie z wytycznymi dotyczącymi COVID-19.

Kondolencje można składać na stronie www.schiavonefh.com.

(uwaga specjalna)

READ  Kontrowersyjna rozprawa NFL z kpinami trwa