Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Drużyna hokejowa bierze udział w międzynarodowym turnieju Sporty

Reprezentacja Estonii spotkała się w Tallinie i przez półtora roku uczestniczyła w międzynarodowych zawodach. Turnieje kwalifikacyjne do mistrzostw świata w tym i poprzednim roku zostały odwołane z powodu pandemii koronawirusa, a zespół korzysta z tej okazji, aby wspólnie trenować i rywalizować.

– Zaczynam trochę tęsknić za drużyną narodową. Zawsze miło jest widzieć przyjaciół i grać razem, reprezentować reprezentację Estonii i na takich turniejach jak ten, które odbywają się w Polsce. Myślę, że zdobędziemy dobre doświadczenia ”. Napastnik drużyny Rasmus Kek powiedział ERR.

Reprezentacja Estonii składa się z kilku zawodników, którzy brali udział w mistrzostwach świata wcześniej, w tym bramkarza Willema-Henrika Kwetmy. Większość zespołu składa się jednak z młodszych telefonów i nadal brakuje mu dużego doświadczenia międzynarodowego.

Trener reprezentacji powiedział: „Myślę, że jest całkiem sporo młodych zawodników, którzy są wdzięczni za to, że nawet trenują z mężczyznami. Wtedy widzą, na jakim są poziomie i jak dużo muszą pracować ciężej, aby być drużyną w przyszłości. ” Josie Topamaki.

Kibice reprezentacji Robert Ropa, Christian Combi i Robert Arak będą musieli opuścić obecny obóz treningowy i nadchodzący turniej. Oprócz Polski Estonia zmierzy się z łotewską drużyną U-20, Litwą i Chorwacją.

– Myślę, że pierwszy mecz z Polską będzie bardzo trudny. Już to wiem, ale wszyscy to wiemy i to jest wyzwanie – powiedział Topamaki.

Rasmus Kik dodał: „Nie możemy powiedzieć, że wygramy ten turniej, ale też nie przegramy. Damy z siebie wszystko w każdym meczu. Finałowe mecze turnieju będą zdecydowanie lepsze. trochę wygrać. Zobaczymy, co się stanie po zakończeniu turnieju ”.

Śledź wiadomości ERR na Serwis społecznościowy Facebook I Świergot I nie przegap żadnej aktualizacji!