Drugi dzień US Open | Reuters

NOWY JORK (Reuters) – Najważniejsze wydarzenia drugiego dnia US Open, ostatniego Wielkiego Szlema w roku, w Flushing Meadows we wtorek (GMT):

2203 Nieużywane Chrissy wysyła Carino Busta

Amerykanin Maxime Crissy powrócił w dwóch setach, pokonując Hiszpana Pablo Carreno Bustę, dziewiątego zawodnika, 5-7 4-6 6-1 6-4 7-6 (7).

Wcześniej 20-letni Włoch Yannick Sener pokonał Maxa Purcella 6-4, 6-2, 4-6, 6-2, podczas gdy jego rodak Andreas Seppi obronił cztery punkty w meczu 2-6, 7-5, 6-4 , 2-6, 7 -6. (13) Zwycięstwo nad Martonem Vosovichem.

Włoski numer ósmy na świecie Matteo Berrettini, który dwa lata temu dotarł do półfinału US Open, odnalazł swój rytm po dwóch ciężkich setach, by pokonać Francuza Jeremy’ego Chardy’ego 7-6 (5) 7-6 (7) 6-3.

2029 Shapovalov jest za dobry dla Delpony

Kanadyjski siódmy rozstawiony Denis Shapovalov pokonał Federico Delbonisa 6-2, 6-2, 6-3 w walce na lewą rękę, kończąc serię czterech przegranych od czasu ćwierćfinałowego zwycięstwa nad Karen Khachanov na Wimbledonie.

READ  Rebelianci prowadzą optymistów | Wiadomości, sport, praca

2002 Benchik nadal cieszy się wysokimi igrzyskami olimpijskimi

Mistrzyni olimpijska Belinda Bencic powiedziała po zwycięstwie 6-4 6-4 nad holenderską Arantexą Ross, że wciąż myśli o wygraniu w Tokio.

„Wciąż jestem w siódmym niebie”, powiedział Szwajcar. „Oczywiście, że jestem skupiony na tym turnieju i po prostu dobrze gram”.

„Ale czuję, że chcę być cały czas w siódmym niebie… Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy. Czuję, że te wspomnienia zostaną ze mną na zawsze. To doświadczenie olimpijskie… dla mnie to na zawsze i może będzie to największe osiągnięcie, jakie kiedykolwiek będę miał”.

1951 PARTY QUELLS ZVONAREVA CHALLENGE

Numer jeden na świecie, Ash Barty, rozpoczęła swoją starania o trzeci tytuł wielkoszlemowy, pokonując w 88 minut wicemistrzynię US Open, Verę Zvonarevą 6-1 7-6 (7).

Rozstawiona z Wielkiej Brytanii Emma Radocano zakwalifikowała się w swoim pierwszym losowaniu w Nowym Jorku, pokonując Szwajcarkę Stephanie Vogel 6:2, 6:3, a 17. rozstawiona Maria Scari pokonała Martę Kostyuk 6:4, 6:3.

1821 Khachanov zdenerwowany Khachanov przez Harris

Rosjanka Karen Khachanov, 25. rozstawiona, przegrała z RPA Lloydem Harrisem 6-4, 1-6, 4-6, 6-3, 6-2, a Polak Hubert Hurkacz pokonał Igora Gerasimowa z Białorusi 6-3, 6-4 , 6-3. Wygrywa.

1753 Zverev pokonuje zapytanie w prostych seriach

Niemiec w formie Alexander Zverev przedłużył swoją zwycięską passę do 12 meczów, wygrywając 6-4 7-5 6-2 nad lokalnym faworytem Samem Querreyem w mniej niż dwie godziny.

1722 Opelka Fires 33 Ice, Kwon Beats

Rozstawiony z 22. miejsca Amerykanin Riley Opelka, finalista turnieju Canadian Open na początku tego miesiąca, oddał 33 asy przeciwko południowokoreańskiemu Sunwoo Kwonowi, by przypieczętować zwycięstwo 7-6 (3), 6-4, 6-4.

Belg David Goffin, 27. rozstawiony, przegrał 6-2, 7-5, 6-3 z Amerykaninem Mackenzie MacDonald, 30. rozstawionym na świecie.

READ  Wymagania dotyczące masek zostały zniesione podczas uprawiania sportów na świeżym powietrzu w szkole średniej

1633 Pliskova przejeżdża obok McNally

Czwarta czeska rozstawiona Karolina Pliskova oddała osiem asów, w tym jeden na punkt meczowy, pokonując Katie McNally 6-3 6-4 i awansując do drugiej rundy.

1510 Zabawa pod drogą

Była finalistka Karolina Pliskova rozpoczęła swój mecz otwarcia z Amerykanką Katie McNally na stadionie Louisa Armstronga, gdy temperatura oscylowała wokół 28 ° C (82,4 ° F).

Dodatkowe raporty Anurona Kumara Mitry i Shrifathsy Sridhara w Bengaluru; Edytowanie przez Claire Fallon

Nasze kryteria: Zasady zaufania Thomson Reuters.