Rebelianci prowadzą optymistów | Wiadomości, sport, praca

Austin Town – Każdy angażuje się w pracę dla zespołów Crestview Track.

Crestview Seniors Brandon Janssens i Christa Berry wygrali zawody z dziewięcioma rebeliantami na czterdziestym spotkaniu lekkoatletycznym w sobotę.

Zawodnik East Liverpool, Cameron Beverly, wygrał skok wzwyż chłopców (6 stóp 6) na Falcon Stadium, podczas gdy William Hardenbrook zajął drugie miejsce (6-4).

Yanssens był pierwszy na dystansie 400 metrów chłopców (51,17 sek.), A Perry wygrał strzał dziewcząt strzałem 38: 0, pokonując seniora Salem Lizzie Schontz o pół cala.

Hardenbrook zajął drugie miejsce w 110 płotkach (15.08), a także Ethan Powell, Spencer Klein, Janssens i Hardenbrook w sztafecie 400 (43,77), Powell, Cullen, Janssens i Noah Weiklin w sztafecie 800 (1: 31.10).

We wtorek wszyscy wrócą na spotkanie lekkoatletyczne w dystrykcie Columbiana we wschodniej Palestynie.

Pozostałymi chłopcami z dystryktu byli Senior z South Ring Spencer Bush, drugi w 1600 (4: 24,84) z 40 biegaczy; Michael Hevesdus, South Ring, trzeci w 800 (1: 58,93); Mitchell Auer z Crestview, Ryan Emch, Joey Carr i Will Welch, szósty w sztafecie 3200 (8: 43.10); Jacob Brooks z South Ring Junior, szósty w pchnięciu kulą (48-2 1/4); Zawodnik East Liverpoolu Brannan Smith, siódmy w 800 (2: 00.37); Oraz Powell, ósmy z setnej policji (11.29).

Wśród wybitnych dziewcząt z dzielnicy znalazły się Salem Kabir Haley Cochran, trzecie miejsce w wyścigu 400 batów (62,05); Big Salem Kela Jamison, czwarty w rzucie dyskiem (115-7) i szósty w strzale (35-2 3/4); Salem Carly Hall, szósta w 800 (2: 23,18); United starszy Elie Marhevka, siódmy w 800 (2: 24,94); I uczennica Crestview Emily Downey, ósma w wyścigu w 1600 (5: 50.11).

Drużyny dziewcząt, które zajęły trzecie miejsce w sztafecie 3200 (10: 53,57) pochodziły od Grace Auer z Crestview, Karagin Miller, Bailey Wonner i Anny Marr. Tara Wayne South Ring, Sydney Pinnick, Emma Burton i Abigail Bown, szósta w sztafecie 3200 (11: 34,60); Salem Page Bailey, Kelly Hutton, Riley Hutton i Riley Beam zajmują ósme miejsce w sztafecie 400 (51,93).

READ  mix play wrestling na targach wolności | Wiadomości, sport, praca

W meczu padły 33 drużyny chłopięce i 30 drużyn.

Austin Fitch był mistrzem chłopców z 70 punktami, dwa punkty za Stu Monroe Falls. Christview zajął piąte miejsce po raz trzeci z rzędu, tym razem zdobywając 46 punktów. South Ring zremisował na jedenastym miejscu z 19 punktami, a East Liverpool na dziewiętnastym miejscu z 12 punktami.

Chardon przejął drużynę dziewcząt z wynikiem 90 punktów. Akron-Buschtel zajął drugie miejsce z wynikiem 56.

Salem i Polska zajęły ósme miejsce z 26 punktami, Christview na 14. miejscu z 17 punktami, United na 28. miejscu z 3 1/2 punktu, a South Ring był 29. z trzema punktami.