Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Czy Zack i Irina nadal są razem z sezonu 4 Miłość jest ślepa?

Czy Zack i Irina nadal są razem z sezonu 4 Miłość jest ślepa?

ostrzeżenie! Uwielbiam spojlery sezonu 4, które łączą się do przodu. Oto wiadomość, że kwestionuje, że Zack i Irina są nadal razem? Przeczytaj cały artykuł, aby poznać całą historię.

Fani Reality TV, nadszedł czas, aby wypolerować swoje złote puchary, ponieważ sezon 4 ukochanego serialu Netflix Love is Blind jest już dostępny. Seria, w której porzucano odcinki w sezonie, z pewnością będzie chaotyczna i jest wiele do ujawnienia. Jeśli w jakiś sposób przegapiłeś zjawisko miłości jest ślepa, ten program bardzo poważnie traktuje pytanie „czy miłość naprawdę już za tobą” na nowy poziom, sprowadzając 30 kawalerów pod jeden dach, gdy spotykają się, a następnie oświadczają po obejrzeniu siebie. Chociaż założenie randkowe jest dziwne, reality show stało się hitem wypełnionym dramatycznymi zerwaniami, makijażem, przemówieniami itp. Być może najdziksze z czterech pozornie udanych małżeństw w ciągu trzech dotychczasowych sezonów.

Czy Zack i Irina nadal są razem z sezonu 4 Miłość jest ślepa?

Czy Zack i Irina nadal są razem z Love is Blind 4 i gdzie teraz są? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co stało się z ich związkiem. Zack i Irina byli dwoma z 30 finalistów czwartego sezonu Love Is Blind, którego premiera odbyła się w serwisie Netflix 24 marca 2023 r., a następnie 15 mężczyzn i 15 kobiet z serialu. Po koncercie pary spotykają się po raz pierwszy twarzą w twarz i udają się na miesiąc miodowy, gdzie dowiadują się o sobie więcej i poznają inne pary. Po wycieczce pary, które mieszkają w tym samym mieście, mogą wrócić do realnego świata i zamieszkać razem w mieszkaniu, a następnie spotkać się z rodziną i przyjaciółmi oraz przygotować się do ślubu. Dlatego w dniu ślubu pary muszą zdecydować, czy wziąć ślub, czy rozstać się, odpowiadając na odwieczne pytanie, czy miłość naprawdę jest ślepa.

READ  RedDeerGames opracuje dwie gry na podstawie serii komiksów Kayko i Kokosh

Czy Zack i Bliss nadal są razem z Love Is Blind Season 4?

Odkąd Love is Blind pojawił się na Netflix w 2020 roku, serial stał się jednym z najwyżej ocenianych seriali w serwisie z ponad 30 milionami wyświetleń w ciągu pierwszych dwóch miesięcy. W tym świecie każdy czuje się dobrze. Każdy chce być kochany takim, jakim jest w środku. Twój wygląd, wiek, pochodzenie, klasa i struktura społeczna nie mają żadnego znaczenia. W dzisiejszym świecie mamy wszystkie te sposoby na znalezienie miłości dzięki wielu aplikacjom i technologiom randkowym. Te rzeczy sprawiły, że ludzie poczuli się jednorazowi. Sprawili, że ludzie uwierzyli w powierzchowne powiązania. Tylko kilka procent ludzi nadal wierzy w prawdziwe, głębokie związki i jest całkowicie chętnych do pracy nad swoim związkiem z wszelkimi wymaganymi wysiłkami.

Czy Jackie i Josh nadal są razem z Love Is Blind 4?

Ale wracając do Zacka i Iriny. Czy Zack i Irina nadal są razem z Love Is Blind Season 4? Odpowiedź brzmi nie. Zack i Irina poznali się i byli zaangażowani w The Pods on Love is Blind 4, ale zerwali pod koniec wakacji w Meksyku pod koniec odcinka 5, po tym, jak oboje zdali sobie sprawę, że ich związek nie działa. W wywiadzie z marca 2023 roku Irina wyjaśniła, dlaczego ona i Zach zerwali, ponieważ powiedziała, że ​​​​oboje nie byli sobie przeznaczeni. Dodała, że ​​ufa swojemu przeczuciu, swojemu wewnętrznemu głosowi, że Zack nie jest dla niej właściwym głosem. Zack potwierdził również, że on i Irina nie rozmawiali od czasu ich zerwania. Powiedział, że Irina wysyłała mu wiadomości tekstowe, ale nie odpowiadał na żadne z nich.

Czy Micah i Paul wciąż są razem z Love Is Blind sezon 4?

Irina powiedziała, że ​​naprawdę nie miała wobec nikogo złych zamiarów. Właśnie zrobiłeś trochę miejsca i nigdy nie żałujesz, że wybrałeś Zacka. Powiedziała w wywiadzie, że Zack był jedną z najlepszych osób, z którymi można mieć kontakt w serialu. Dała też jasno do zrozumienia, że ​​nie ma jednego konkretnego powodu rozstania. Poznajmy Zacka i Irinę indywidualnie.

READ  W Kairze najwyższe wyróżnienia otrzymuje palestyński film, obok Nilu i pierwszego polskiego dokumentu

Czy Kwame i Chelsea wciąż są zakochani w ślepym sezonie 4?

Zack Goytowski to 31-letni obrońca w sprawach karnych z okolic Waszyngtonu. Jego nazwa na Instagramie to zackgoytowski. Zach skomentował post na Instagramie, w którym ogłosił, że był w Love is Blind 4 w marcu 2023 r. W filmie zapowiadającym pełną obsadę programu w marcu 2023 r. Zach opisał swoją chwilę prawdy, kiedy dowiedział się, że jest zabawnym kłótnikiem. Zgodnie z jego profilem na Linkedin, ukończył University of Idaho z tytułem Bachelor of Science w dziedzinie socjologii w 2012 roku, a także uczęszczał do University of Idaho School of Law.

Czy Tiffany i Brett wciąż są razem z Love Is Blind sezon 4?

Natomiast Irina Solomonova to 26-letnia właścicielka firmy z Waszyngtonu. Jej nazwa na Instagramie to @irina.solo. Podpisała post na Instagramie, w którym ogłosiła, że ​​nadchodzi do Love is Blind sezon 4 jako „yoohoo zapnij pasy 24 marca loveisblindnetflix”. Wyjaśnia, że ​​jej rada dla partnera to zapiąć pasy. Według Linkedin jest założycielką własnej firmy zajmującej się planowaniem wydarzeń. Jest osobą, która zainspirowała się do założenia firmy, która pomaga stworzyć przestrzeń do siedzenia przy stole i wspólnego cieszenia się życiem. Pomyślała, że ​​miło jest zebrać się wokół stołu i zrobić miejsce dla wszystkich. Dodała, że ​​to sedno życia przy stole, bycie razem, świętowanie i kontakt z tym, kim jesteśmy jako ludzie.

Love Is Blind sezon 4 jest dostępny do streamowania w serwisie Netflix.

Chodziło o status związku Zacka i Iriny. Dziękuję za bycie cierpliwym czytelnikiem.