Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Anupam Kher podstępnie atakuje przewodniczącego jury IFFI za nazwanie The Kashmir Files „propagandowym, wulgarnym filmem”;  Darshan Kumar również reaguje: wiadomości z Bollywood

Anupam Kher podstępnie atakuje przewodniczącego jury IFFI za nazwanie The Kashmir Files „propagandowym, wulgarnym filmem”; Darshan Kumar również reaguje: wiadomości z Bollywood

Tegoroczny 53. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Indiach był dużym wydarzeniem, ponieważ miał premierę niektóre z najpopularniejszych filmów Bollywood, które miały premierę w 2022 roku. A jeśli chodzi o filmy 2022 warte uwagi, reżyser Vivek Agnihotri Akta Kaszmiru Jest to prawie niemożliwe do przegapienia. Jednak izraelski reżyser Nadav Lapid, który był także jednym z przewodniczących jury na IFFI, nazywając film „propagandowym i wulgarnym”, wywołał internetowe poruszenie. Kilka godzin po rozpowszechnieniu się klipu wideo z nim z wydarzenia, Akta Kaszmiru Aktorzy Anupam Kher i Darshan Kumar reagują na to.

Anupam Kher podstępnie atakuje przewodniczącego jury IFFI za nazwanie The Kashmir Files „propagandowym, wulgarnym filmem”; Darśan Kumar również reaguje

Zerknął chytrze na uwagę Navida Lapida na temat tkfAnupam Kher udostępnił post na swoim zweryfikowanym koncie w mediach społecznościowych. Post z wieloma obrazami zawierał jego kadr z filmu, a także oficjalną okładkę filmu Lista Schindlera. Pisząc w języku hindi, aktor napisał: „Bez względu na to, jak wysokie jest kłamstwo… zawsze jest mniejsze w obliczu prawdy”. Gdy tylko Kheir udostępnił post na swoich uchwytach, część internautów wyraziła swoje wsparcie w sekcji komentarzy.

Lista Schindlerawydany w 1993 roku, opowiada o niemieckim twórcy, który ratuje przed Holokaustem ponad tysiąc, w większości polskich Żydów, uchodźców.

Jak wspomniano powyżej, Darshan Kumar również wyraził swoje rozczarowanie komentarzem członka jury IFFI. W wywiadzie dla TOI Kumar powiedział: „Każdy ma swoje indywidualne opinie na temat wszystkiego, co widzi i postrzega. Ale nikt nie może zaprzeczyć, że Akta Kaszmiru Jest to film, który przedstawia rzeczywisty los społeczności Kaszmirczyków, którzy wciąż walczą o sprawiedliwość przeciwko okrucieństwom terroryzmu. Więc ten film nie jest oparty na wulgaryzmach, ale na rzeczywistości.

Dla niedoświadczonych, potępiony Nadav Lapid Akta Kaszmiru podczas swojego przemówienia na uroczystości. Na filmie można usłyszeć, jak mówi: „Wszyscy jesteśmy zdenerwowani i zszokowani filmem Akta Kaszmiru. Czułem się jak film propagandowy, frazes nieprzystający do artystycznej i konkursowej sekcji tak prestiżowego festiwalu filmowego”.

READ  Grand Rapids wybucha polską dumą podczas 51. Dni Pułaskiego

Przeczytaj także: Członek jury IFFI potępił reżyserię Viveka Agnihotriego „The Kashmir Files”. Nazywa to „propagandą, taktyką filmową”, patrz

Więcej stron: Zestaw na biurko z kaszmiru

Bollywood News – aktualizacje na żywo

Śledź nas, aby otrzymywać najnowsze informacje Wiadomości z Bollywoodui Nowe filmy Bollywood Modernizacja, Kolekcja kasowai Premiera nowych filmów i Bollywood Wiadomości hindii Wiadomości rozrywkowei Bollywood Wiadomości na żywo dzisiaj & Nadchodzące filmy 2022 I bądź na bieżąco z najnowszymi filmami w języku hindi tylko w Bollywood Hungama.