Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

9 najlepszych pomysłów na wymianę świątecznych prezentów dla rodziny i przyjaciół w 2022 roku

9 najlepszych pomysłów na wymianę świątecznych prezentów dla rodziny i przyjaciół w 2022 roku

Wielki dzień jest tuż za rogiem i wiesz, co to oznacza. Dekorowanie sal czas zacząć (np Drzewo!), wysłać e-maila do Karty Eid I tak, najtrudniejsza misja świąteczna w historii: Znajdź Idealny prezent. A dokładnie prezenty. Czy nie wydaje się, że co roku lista świąteczna się wydłuża? przyjaciele i dalsza rodzina, Sąsiadi Współpracownicy— Musisz znaleźć idealne prezenty dla nich wszystkich, które mogą być bardzo przyjazne dla budżetu. W tym sezonie, dlaczego nie spróbować Pomysł wymiany prezentów Podczas gdy to? Oprócz często oszczędzania pieniędzy, energii i czasu, ta święta tradycja dokonuje rzeczywistego aktu dawania i otrzymywania Wiele bardziej świątecznie.

Skorzystaj z pomysłów na wymianę prezentów, które zebraliśmy tutaj. Są tak łatwe do wykonania, jak po prostu ukrywanie gadżetów pod zielenią, ale ponieważ większość z nich obejmuje jakiś element gry, te wymiany są zabawne dla wszystkich zaangażowanych. Od giełdy White Elephant, świątecznej ulubionej gry, która dodaje zabawom odrobiny rywalizacji, po Cobweb Exchange, starą, ale dobrą grę dla dzieci, której początki sięgają czasów epoki wiktoriańskiej, z pewnością doda trochę zapału do twojego Świąteczny rytuał wręczania prezentów.

Betsy van der Meer//Obrazy Getty’ego

Sekretny Mikołaj

fanatykiem tego, co kupić każdemu członkowi swojej wielkiej rodziny lub wszystkim Współpracownik w twoim biurze? Pozbądź się stresu z Sekretny Mikołaj, gra, która redukuje szalone i słodkie dawanie prezentów do przemyślanej oferty dla jednej osoby. Pomysł polega na tym, aby grupa ustaliła limit cenowy, a następnie wrzuciła nazwiska do miski, przy czym każdy losuje jedno imię — imię osoby, którą zamierzają kupić na dany rok. Aby zabawa trwała dalej, nikt nie powinien ujawniać wybranego przez siebie imienia aż do świątecznego spotkania, kiedy dana osoba otrzymuje prezent. To wszystko jest takie proste i o wiele bardziej logiczne niż zastanawianie się, co cała załoga dostanie na Boże Narodzenie. Dodatkowo, jeśli nie możesz znaleźć pomysłu na prezent dla Tajnego Mikołaja, targetowanie Ma duży wybór doskonałych prezentów!

Wymiana plików cookie

Święty Mikołaj nie jest jedyną osobą, która kocha ciastka świąteczneTen pomysł pozwala każdemu cieszyć się różnorodnością pysznych smaków bez wydawania fortuny w piekarni. Przed doroczną imprezą sezonową poproś imprezowiczów o upieczenie dużej porcji ulubionych ciasteczek i przyniesienie ze sobą przysmaków. Powiedz im wszystko od Cukier Dla mnie piernikPlus bułka maślanai Krem cytrynowyi snickerdoodles– Jakikolwiek rodzaj chcą zrobić – to uczciwa gra. Im więcej gatunków, tym lepiej! Następnie każdy może spróbować różnych ciasteczek na spotkaniu, a nawet zabrać do domu próbki resztek.

najlepszy rok

Idealna wymiana na prezent dla Ciebie Gal przyjacieleBest of the Year zaczyna się od imprezy, podobnie jak Cookie Swap. Ale zamiast przepysznego wypieku Ty i Twoi goście możecie przywieźć do domu jeden prezent „najlepszy w roku”, produkt, który naprawdę was zachwycił w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Może być cokolwiek, byle było Stosunkowo taniJak ładny lakier do paznokci, szczególnie dobra książka lub pyszna puszka herbaty. Przyklej prezenty pod choinką i rozdaj je w przypadkowej kolejności, tak aby każda osoba otrzymała po jednym. Naprawdę fajną rzeczą w tej wymianie jest to, że w dużym stopniu przyczynia się ona do tego, aby odbiorca cieszył się tym, co zabiera, zamiast utknąć z mniej użytecznym przedmiotem, który po prostu wrzucą do szafki i o którym zapomną.

Wymiana pułków

Mówiąc o prezentach świątecznych, których nigdy nie użyjesz, ta wymiana jest przeznaczona do utylizacji. Czy po prostu bierzesz prysznic i bierzesz kąpiel z bąbelkami? A może otrzymałeś narzędzia kuchenne I nie gotuj, ani prezenty ogrodnicze I masz brązowy kciuk na pewno. Tylko dlatego, że nie możesz go użyć, nie oznacza, że ​​ktoś inny nie chce go z zeszłego roku (lub rok wcześniej). Lepsze dla planety i twojego portfela niż kupowanie nowych rzeczy, ta wymiana może mieć zabawny motyw, na przykład zmiana przeznaczenia tylko najdziwniejszych przedmiotów. Albo gang może to wziąć naprawdę Coś dziwacznego (stoper do drzwi w kształcie lamy, patrzymy na ciebie) i rok po roku przynosimy to z powrotem od osoby do osoby.

biały Słoń

Nie bez powodu jest to klasyk: biały Słoń To niegrzeczny i głupi sposób na utrzymanie wymiany przy życiu. Ponownie, dawcy prezentów muszą zgodzić się na z góry ustalony limit wydatków. Wybierz temat, który Ci się podoba, np Wino smakołyki lub Prezenty dla majsterkowiczów. Na przyjęciu każdy musi wylosować liczby i otworzyć jedną paczkę w kolejności numerycznej. Chyba że oczywiście któryś z uczestników wolałby ukraść prezent komuś, kto już go ma. Ten, który zgubił swój prezent, otwiera kolejny plik, a gra toczy się dalej, dopóki wszyscy nie będą mieli prezentu. W White Elephant, znanego również jako Dirty Santa i Yankee Swap, najlepiej grać, kiedy jest Koktajle świąteczne Zostały one obsłużone.

Pajęczynowa impreza

Ta gra, opublikowana po raz pierwszy dla dzieci ponad sto lat temu, polega na przywiązaniu końca motka włóczki do prezentu. Poluzuj włóczkę w domu: pod dywanikami, za regałami z książkami, wokół poręczy schodów — w dowolnym miejscu, o ile tylko nie grozi to potknięciem. Użyj innego koloru nici i powtórz dla każdego gościa. Utrudnij to dziecku tak bardzo, jak to możliwe, aby napięcie rosło, gdy podążają śladem swojego daru. Tylko pamiętaj, aby dostać odpowiednie do wieku prezenty na to sprytne poszukiwanie skarbów, bez względu na wszystko czteryi sześći osiemw jakim wieku pomiedzy dwalub nawet Starszybardzo.

Prezenty muzyczne

Kolejna świetna zabawka dla dzieci, muzyczne prezenty są podobne do muzycznych krzeseł. W tej wersji dzieci siedzą w kręgu i przekazują prezent w postaci cewki Kolęda Bawić się. Kiedy muzyka ucichnie, osoba trzymająca prezent musi go zatrzymać i opuścić krąg. Zgiełk trwa, dopóki każdy nie ma prezentu, który może następnie otworzyć. Jeśli chcesz osiągnąć sukces w tym roku, możesz zaszaleć Wyświetla cenę Dla dzieci lub po prostu stylowo farsze do pończoch. Cokolwiek dostaną, z pewnością będą się tym cieszyć jeszcze bardziej dzięki muzycznym prezentom.

Weź torbę

Chcesz, aby wymiana prezentów była bardzo prosta? Wybierz opcję Grab Bag, która jest doskonałym wyborem dla Sąsiadlub jakakolwiek grupa, która nie ma czasu ani ochoty przechodzić przez skomplikowane rytuały wręczania prezentów. Ustaw motyw i przedział cenowy i poproś wszystkich o włożenie prezentu do folderu Torba Świętego Mikołaja (Bardziej atrakcyjne niż używanie czegoś takiego jak worek na śmieci, prawda?). Następnie wszystko polega na wybieraniu liczb i losowaniu prezentów w kolejności. Pamiętaj, aby nosić plik Film świąteczny w tle, a może coś dobrego Krajowe piosenki świątecznei oświetlenie Drzewo Aby upewnić się, że wszyscy mają odpowiedni świąteczny nastrój.

głupie rzeczy

Czy się wyrwiesz Świąteczne pytania— lub stwórz cały ogólny motyw o czymś takim jak… czekaj…Gwiezdne Wojny! — To gra, która będzie świetną zabawą dla całej rodziny. Zacznij od wybrania moderatora (który wybiera pierwszego uczestnika), który będzie zadawał pytania. Ten, kto udzieli poprawnej odpowiedzi, wybiera następny prezent i tak dalej, aż wszyscy go otrzymają i konkurs się zakończy. Możesz sprawić, że rzeczy będą bardzo zabawne, dając gagowe prezentybardzo.

Ta zawartość jest importowana z OpenWeb. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.