Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Według doniesień „Szklana cebula” jest najbardziej dochodowym filmem kinowym Netflix wszechczasów w Ameryce Północnej | Aktualności

Netflixa Szklana cebula: usuwa tajemnicę ze sztućców May zdobył największą premierę kinową dla sieci nadawczej w Ameryce Północnej, przynosząc szacunkowo 13 milionów dolarów dochodu w około 600 miejscach w ciągu pierwszych pięciu dni. Na podstawie raportów.

Podgląd urządzenia do przesyłania strumieniowego przez tydzień dla pliku Wyjmij noże Kontynuacja, wyreżyserowana przez Riana Johnsona, z Danielem Craigiem w roli głównej, to pierwszy raz, kiedy film Netflix zostanie pokazany w trzech głównych północnoamerykańskich obwodach: AMC, należącym do Cineworld Regal i Cinemark. W marcu 2021 Netflix Płacić Około 450 milionów dolarów obserwujących Wyjmij noże.

Oczekuje się, że kasa osiągnie 15 milionów dolarów do wtorku, kiedy Netflix, który odmawia raportowania w kasie, usuwa tajemnicę morderstwa z kin przed debiutem na platformie 23 grudnia. W tym czasie wystawcy otrzymają możliwość ponownego obejrzenia filmu.

przez trzydniowy weekend szklana cebula Mówi się, że zarobił około 9 milionów dolarów, co dałoby mu trzecie miejsce w ponury weekend Święta Dziękczynienia, który widział Czarna Pantera: Wakanda na zawsze Pozostając na szczycie z 45,9 milionami dolarów w ciągu trzech dni i 64 milionami dolarów w ciągu pięciu za 367,7 miliona dolarów po trzech weekendach, a następnie Disney Animation. dziwny Światktóry spadł do 11,9 miliona dolarów w porównaniu do 18,6 miliona dolarów za pięciodniowe otwarcie, otwarcie Sony i dramat wojenny lojalność do 5,9 miliona dolarów w ciągu trzech dni i 9 milionów dolarów w ciągu pięciu dni.

Netflix w dużym stopniu traci na potencjalnej kasie, nie zatrzymując jej szklana cebula w teatrach. Pierwszy został otwarty w Święto Dziękczynienia 2019 i wyniósł 41,4 miliona dolarów w ciągu pięciu dni i 26,8 miliona dolarów w ciągu trzech, choć porównania są nieco mylące, ponieważ Lionsgate wydało pełną wersję kinową przed pandemią w prawie 3500 kinach. Operator nie dał jednak żadnych wskazówek, że zmieni swoją strategię, a jego współprezes Ted Sarandos podkreślił w ostatnich wynikach czwartego kwartału, jak ważne jest zadowolenie abonentów poprzez udostępnianie filmów na platformie.

READ  Producenci wyrażają swoje zadowolenie z wydaniem OTT

Co jest pewne szklana cebula Reprezentuje najlepsze kinowe wydanie filmu Netflix. Porównanie najczęściej oglądanego filmu na platformie, czerwona uwaga W rolach głównych Ryan Reynolds, Dwayne Johnson i Gal Gadot zarobili około 1,5 miliona dolarów w ciągu trzydniowego weekendu.

Nyon otworzył dokument Laury Poitras Całe piękno i rozlew krwi W trzech lokalizacjach za premię 42 532 $ w ciągu pięciu dni dla zwycięzcy Venice Gold.

Universal rozszerzył twórczość Stevena Spielberga Bajki W trzeci weekend z czterech do 638 lokalizacji, na wpół autobiograficzny dramat dodał 2,22 miliona dolarów w porównaniu z 3,4 miliona dolarów, zajmując siódme miejsce. UAR kości i tyle W drugi weekend rozszerzył się z pięciu do 2727 i zarobił 2,2 miliona dolarów z 3,7 miliona dolarów, zajmując ósme miejsce.

Zdjęcia harcerskie jadłospis Uplasował się na piątym miejscu po zapłaceniu 5,2 miliona dolarów, podnosząc wynik do 18,7 miliona dolarów po dwóch. Zdobywca Złotej Palmy przez Neon Trójkąt smutku zajmuje 17. miejsce i zarabia 4 miliony dolarów po ośmiu weekendach w Neon smoła Na 19. miejscu wynosi 5,1 miliona dolarów po ośmiu sesjach za pośrednictwem Focus Features.

Dramat A24 kontrola 18. miejsce na listach przebojów w Ameryce Północnej z ceną 173 793 $ po dwóch tygodniach i stabilnym towarzyszem po słońcu na 20. miejscu i po sześciu latach zebrał 790 994 $. Wręczenie Nagrody Akademii Polskiej przez Jerzego Skolimowskiego EO Zajmuje 23. miejsce z 50 752 $ w dwóch miejscach Wydanie z widokiem z boku Po dwóch sesjach.