Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć – i jak zdobyć to za darmo

Oto wszystko, co musisz wiedzieć – i jak zdobyć to za darmo

zapple TV + to usługa transmisji telewizyjnej producenta iPhone’a, a jej rywal Netflix jest gospodarzem nowego programu o zdrowiu psychicznym z udziałem księcia Harry’ego.

Usługa, uruchomiona w listopadzie 2019 r. I kosztuje 4,99 GBP miesięcznie, jest dostępna w Wielkiej Brytanii, a kupujący iPhone’a, iPada lub Maca otrzymują bezpłatny rok czasu antenowego.

Zawiera bezpłatną wersję próbną trwającą tydzień dla użytkowników i można ją anulować w dowolnym momencie, a także jest dostępna bezpłatnie przez rok dla osób, które niedawno kupiły nowe urządzenie Apple.

Najnowsze wiadomości dotyczące aplikacji wideo Apple to Nie widzę tego, Który jest serialem dokumentalnym z udziałem księcia Harry’ego i prowadzony przez Oprah Winfrey. Dzieje się to na tle wywiadu księcia i księżnej Sussex z Oprah. Program zawiera pięcioczęściową serię, w której gwiazdy omawiają swoje zdrowie psychiczne.

Przedstawienie przedstawia księcia, który twierdzi, że został „całkowicie zaniedbany” przez rodzinę królewską i oskarża ich o „zastraszanie go, by go uciszyć”.

Oto, jak obejrzeć nowy program z księciem Harrym i wszystko, co musisz wiedzieć o Apple TV +.

Co to jest Apple TV + i ile kosztuje?

Apple TV + to wysiłek twórców iPhone’a, który ma konkurować z Netflix i zaistnieć w filmach i telewizji. Usługa jest dostępna w fabrycznie zainstalowanej aplikacji TV na urządzeniach iPhone, iPad, iPod touch, Apple TV i Mac.

READ  Margaret Atwood o prawdzie, tyranii, nadziei i „gorących pytaniach”