Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kiedy Allu Arjun i jego zespół zainspirowali się Kantarą.

Kiedy Allu Arjun i jego zespół zainspirowali się Kantarą.

  • 8 kwietnia 2023 r. / 14:45 IST

Kantara został porównany do nowego plakatu mrożącego krew w żyłach Pushpa 2: The Rule przez internautów w mediach społecznościowych.

Twórcy Pushpa 2: The Rule uczcili wczesne urodziny Allu Arjun, publikując wczoraj pierwsze fotosy z filmu. Dziś aktor obchodzi 41. urodziny, a fani zachwycają się nowym wyglądem Pushpy, który zadebiutował wczoraj w Team Sukumar. Fani domagają się więcej informacji po tym, jak producenci ujawnili upiorny, nierozpoznawalny plakat Allu w bransoletkach i pomalowanych paznokciach. Nowa naklejka jest porównywana do Kantary przez internautów w komentarzach;

Jednym z najgłośniejszych filmów ubiegłego roku była Al Kantara, wyreżyserowana przez Rashab Shetty. W mediach społecznościowych wywołał obsesję wśród fanów, którzy nie mogli się nim nacieszyć. Film, w którym Rashhab gra Shivę, jest adaptacją plemiennej opowieści ludowej. Aktor wyreżyserował także film, który sprawi, że będziesz na krawędzi siedzenia i pokryty gęsią skórką, ponieważ dotyczy wiedzy, morderstwa i zdrady.

Plakat do gry Puspha 2: The Rule udostępniony przez Allu Arjun na jego stronie na Instagramie. Aktor był ubrany jak wcześniej niewidziany awatar, a zdjęcie było ciekawe z bransoletkami i lakierem do paznokci. Zmartwiony wygląd w obszarze komentarzy pod jego zdjęciem spowodował, że fani stracili panowanie nad sobą i zaczęli reagować.

Nie możemy się doczekać, co twórcy Pushpa 2: The Rule mają w zanadrzu dla fanów filmu po obejrzeniu tego uroczego plakatu. Z każdym nowym dniem franczyza po prostu staje się coraz lepsza i większa.

W odpowiedzi na plakat użytkownik Instagrama skomentował: „Kiedy Pushpa został zainspirowany Kantarą”

Inny użytkownik skomentował: „Itz cool….. kaafi kantara wali vibe hai”

Trzeci użytkownik skomentował: „Ye pushpa 2 ka najpierw spójrz hai ya kantara 2 ka?”

Przeczytaj najnowszą aktualizację historii funkcji już dziś. Otrzymuj aktualizacje na żywo w Film News w FilmFocus

READ  Od dziewczyny Bonda do kobiety Bonda, ewolucja ikony